Türkiye'nin en iyi forumu Technopat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Recep Abi'yi hatırlaman ilginç. Bir yerden taniyorum ama çıkaramadım kimdi o?

Geçen bir adam konuya o bir siyah bir beyaz olan korkunç şeyden atmış. Birde kapamıyordu bütün ekranı kapladı. ALT+F4 çekerek zor kurtuldum.
Ha o komik(!) arkadasi diyorsun.

Forumda bazı insanlar yanlış bilgileri ölümüne savunuyor. Geçen bir konuda kaç satır yazı yazdım adama anlatmak için. Yok arkadaş hala inat ediyor, ben bildiğimden şaşmam diyor.

Bir de boy konuları onaylanmasın ya :p
Gerçi her platformda bu tür insanlar var kasmaya gerek yok. Bize düşeni yapıp neden yanlış bilgi olduğunu anlatalım.
Bir adam FSP Hydro K 500'ü XPG Pylon'a savunuyordu. Bütün forum toplanıp adama XPG Pylon'un daha iyi olduğunu anlattılar.

Bir adam FSP Hydro K 500'ü XPG Pylon'a savunuyordu. Bütün forum toplanıp adama XPG Pylon'un daha iyi olduğunu anlattılar.
Elektrik mühendisi adam XPG Pylon'a sahte 80+ sertifikalı diyordu, kendi attığı 80+ sertifika linkinden bulduk sertifikasını. ADATA'nın XPG olduğunu bilmiyor daha.

Ben SDN'i daha çok seviyorum. Daha samimi bir ortam var. Modlar ban atmak yerine uyarıyor. Tasarım ve işleyiş daha güzel geliyor. Tabi oranın da eksileri var ama SDN'i Technopat'a tercih ederim. Ancak ikinci sırada Technopat var. :)

Elektrik mühendisi adam XPG Pylon'a sahte 80+ sertifikalı diyordu, kendi attığı 80+ sertifika linkinden bulduk sertifikasını. ADATA'nın XPG olduğunu bilmiyor daha.
Hydro K sessiz olduğu için çok iyi demişti. Yüksek RPM, HABAR daha niceleri adama anlatmaya çalıştılar. HABAR var mıydı onu hatırlamıyorum.

Geçen diğer forumlara göz gezdirdim. Herkes birbirine saygısız davranıyor. En iyi forum Technopat. Yaşa kurallar yaşa Technopat. Aksini iddia eden varsa stick fight the Game beklerim icabına bakmaya.

Her gün arkadaşla kavga ediyoz hangisi daha iiyi diye :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı