Türkiye'nin cennet olduğunun kanıtı

Yav Türkiye cennet cennet değerini bilen yok, iş var gençler çalışmıyor, dolar 30 lira olmuş, bizene, maaşı dolarla mı alıyoruz, karşı çıkan telefonunu göstersin(!)

Harbi. Onların dolarları varsa bizim de Allah'ımız var. Ellerinde iPhone 15 Pro Max, aynen aynen durumları çok kötü. Sokakta bir sürü son model BMW görüyorum.

Ülke güzel bir ülke. Doğasıyla, iklimiyle, kültürü ile; doğal ve beşeri bütün mirası ile eşi benzeri olmayan bir ülkeye sahibiz.

Ne yazık ki cahil halkımızın bağrından çıkan iktidar ve muhalefetin yanlış ve bencil politikaları arasında bizler, ekonomi-eğitim-adalet açısından ezilmekteyiz.

Umuyorum ki bir gün yönetim değişir ve yerine gelecekler bizleri ülkemizin güzelliklerinden ve kaynaklarından en iyi şekilde tasarruf etmemizi sağlayacak refaha kavuşturur.

1 lirayla hala bir şey alınabiliyor. 4 tane BİM poşeti. Siz de yazın.
Devletimiz ondan 2 tane verdi asgari ücrette.

2 TL ile alınabilecekler:

2x 1 TL
4x 50 kuruş
8x 25 kuruş
20x 10 kuruş
40x 5 kuruş
200x 1 kuruş (stoklar sınırlı)
Dilenci duası.

Ben bir keresinde Avrupa da 2 euro yerine 1 tl atmıştım kabul etmişti makina.
O makineyi bizede gösterin.

Hocam vaktinde 30k'ya aldığım araba 600k olmuş. Aynen, ekonomimiz kötü. 6k'ya aldığım bilgisayar 22k olmuş, aynen çok kötü ekonomi. Konu açarken biraz o beyninizi kullanın ya. Sizin gibiler yüzünden forumdan soğuttunuz be adamı! Biraz üslubunuzu toplayın! Dalga geçilecek şey mi bu ya! (!)

Şimdi arabayı satsam 570k kârdayım. Bilgisayarı satsam 16k kârdayım. Kıymetini bilin bunların.

Son yorum yapan arkadaşı göz ardı ettim kafam rahat. Şimdi faiz ve alım gücüyle ilgili uzun uzun yazıp, aklını karıştırmayalım..

Son düzenleme:
Aslında madeni para doğası gereği birşeyler almak için değil belirli bir meblağı tamamlamak veya eksiltmek için kullanılan,para ile para olmayan arasında bir form gibi bişi.Aynı soruyu neden 1 kuruş için sormuyorsunuz?o para değil mi?demek ki amaç mantık ve piyasasal karşılığı çok farklı
Profil fotoğrafını değiştirirmisin ?

1 liraya okuldaki langırtı oynayabilirsiniz. Hem de İzmir'in en pahalı ilçelerinden birinde!!
110 bine aldığımız araba 450 bin olmuş biraz değer bilin be yahu.

Geri
Yukarı