Türkiye'nin en büyük forumu Technopat mı?

Ekşisözlük var, Donanım Haber var, CHIP var, R10 var.

Yani Technopat Türkiye'nin en büyük forumu değil fakat listedekilerden sonra gelir.

Ekşi sözlük mesela; Türkiye'ye internet 93'te geldi, adamlar siteyi 99'da açtı. Çok büyük bir kitleye sahip forum.

R10.net
1657527147831.png

CHIP
1657527160555.png

FrmTR (Tahmini 5-6 bin aktif vardır.)
1657527264954.png

DonanımHaber Forum
1657527414063.png

Technopat Sosyal
1657527338154.png

Sen kendin yap sıralamayı.

Teknoloji forumu olarak CHIP gibi siteler artık ölü diye biliyorum. Teknoloji ile bu kadar iç içe olan iki forum var, Technopat Sosyal ve Donanım Arşivi Forum. DonanımHaber’in ise [Ana Konu] olarak açılan konuları iyi fakat bu kadar fazla doğru donanım yardımı alındığını görmüyorum. Genellikle siyaset ve sıcak fırsatlar ile popüler.

Teknoloji forumu olarak CHIP gibi siteler artık ölü diye biliyorum. Teknoloji ile bu kadar iç içe olan iki forum var, Technopat Sosyal ve Donanım Arşivi Forum. DonanımHaber'in ise [Ana Konu] olarak açılan konuları iyi fakat bu kadar fazla doğru donanım yardımı alındığını görmüyorum. Genellikle siyaset ve sıcak fırsatlar ile popüler.

Donanım haber çok karışık nerede ne olduğu belli değil.

Ben öyle düşünmüyorum eskiden daha çok aktiflik varken şu anlık daha az olduğunu düşünüyorum en kolay örneği bilgisayar toplama konularına bakın neredeyse %40 dilimi boş.
Hocam o düşük aktiflikten dolayı değil artık pc toplamak çok lüks oldu.

Forum güzel ama çok - 13 yaş var saçma sapan konular açılıyor onu da onaylıyorlar moderatörler boş boşuna ceza yazıyor trol konular da var. Bu sorunlar olmasa bence en iyisi Technopat.

Yeni konular

Geri
Yukarı