Türkiye’nin iflası başladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Az önce Elvan Aktaş'ın bir sözünü duydum ve çok hoşuma gitti, burada paylaşmak istedim. Ekonominin iyi olduğunu söyleyenlere gelsin.;)
" Bir ülke hem saman hem sığır ithal eder mi?"

Ben bu adamın başkan olduğunda ülkeyi daha da beter hale getireceğine inananlardanım. Adamın öyle bir koltuk sevdası varki, Hitlerin üstün Ari ırkı saplantısı gibi. İstese şimdi de yapar zaten tüm yetki onda sadece resmiyete dökülmeli zamanı kolluyor 24 haziranda.

Bu adam kendi adamlarını silahlandırdı. Geçen zamanlarda internette yayılan videoları biliyoruz. Ne olursa olsun arkandayız diyip silahla poz veren şahısları. 15 Temmuz tiyatrosunda bu güruhun partisine oy veren adamların yarısı erlerimizi kemerle döven, işid gibi kafa kesme zihniyetindeki yaratıklar. Hani nerede 15 Temmuzun yaratıcısı Fetö'nün Siyasal ayağı? Fetö'nün Siyasal ayağı AKP'dir. Hepsi içeri girer bu anlamda. Fetö ile yakından uzaktan ilgisi olmayan masum insanları işlerinden atıp, yerlerine kendi yandaşlarını getirenler bunlar değil mi? Fetullah Gülenin her istediğini yapan. O General olsun dediğinde Generaller yapan, Üniversiteler kurulsun dediğinde Üniversite kuran, Bakanlar vs bir ton şeyi siz birlikte yaptınız zaten. Şimdi ise düşman rollerini oynuyorlar. E ulan hayvan oğlu hayvan bu adamlar sizin sayenizde bu şekilde ülkede palazlandı. Suçlusu sizsiniz ama sizden başka herkes cezalandırılıyor bakın şu işe siz ne kadar da garip bir tek siz kandırılabiliyorsunuz sende bunu yedin.

Bunları kim saldı güzelim ülkeme? Bu Arap devşirmeleri bizim ülkemizi yavaş, yavaş kemirdi. Kimse kusura bakmasın İslam budur. Gerçek İslam bu değilciler sizlere özellikle hiç lafım yok. Bu Siyasal İslam, Ilımlı İslam denilen pislik ülkemizden kazınmadığı sürece, ülkemiz mutlu bir yarın yaşayamaz.

Dış mihraklar lafını duymaktan kusma geldi bana artık. Zaten bu şahıslar onların eseri.
Yahudi Cesaret Madalyasını onlar almadı mı? Amerikan askerlerinin ülkelerine sağ salim dönmeleri için dua ediyoruz onlar değil miydi? Her dış mihraklar dediğinde o dış mihraklar denen ülkelere kendi ülkesinin alanlarını, oluşumlarını satan bunlar değil mi? E hani dış mihraklardı ne oldu?

Biz zaten Marshall Yardımı veya Marshall Planı ile birlikte onların istekleri altına girmeye başladık.

unnamed.jpg

Son eserleri bu şahıslar. Öyle kolay kolay gideceğini sananlar varsa yanılıyorsunuz. 400 Milletvekilini verin bu iş çözülsün. Kazanırsak bombalar durur diyen insanlar bunlar.

Ülkemize milyonlarca Suriyeliyi alıyor. Sanki adam babasının parasıymış gibi kendi vatandaşı perişanken onları önemsemeyip Suriyeli kardeşlerimize el uzatıyor. Millet ülkesine birini alırken her haltına kadar didik didik eder bunlar kim var kim yok ülkesine soktu. Kim bilir kaçı terörist, canlı bomba.

Sahipleri Amerika emir vermeden bu hükümet onlardan habersiz adım falan atamaz. Köprüler, Havaalanları, Yollar yaptılar onların isteğiyle. 2002'den beri onların parasıyla hava attılar şimdi para bitti, ülkeyi bölüştürdü, görevini tamamladı ve eğer hile hurda yaptığı her seçimde bu sefer yapıp kazanamadığı taktirde kesinlikle iç savaş çıkarıp kaçacaklar.

Son düzenleme:
Aslında ekonomik olarak dolar diğer ülkelerde çok fazla yükselmemiş. Türk Lirası değer kaybetmiş. Bu da iflasımızı gösteriyor.

Son düzenleme:
Diyor ya hani "Bir gece ansızın gelebilir." diye ; evet evet bir gece ansızın gelebilir ekonomik buhran...
Şu Amerika'da yaşanan Büyük Buhran gibi...
Ansızın gelebilir arkadaşlar dikkat edin. Beyin yoksunları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı