Türkiye'yi özetleyin

1.jpg

Çakal, uzi falan bunlar çöp değil mi.
Sadece bunun cevabını ver bana.
Onlar çöp tabii ki de. Çöp demek yanlış çünkü çöp bile daha değerli.

Zaten benim dinlediğim şarkılara çöp demek için hiçbir sebep bulamazsın. Orası bambaşka konu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Guns N' Roses efsane.

Sadece 2 şarkıcıya bakıp mı anladın bunu? Sana göre çöptür, başkasına göre değildir. Kişisel zevk diye bir şey var. Ben senin sevdiğin müziklere, dinlediğin şarkıcılara çöp desem hoş olur mu? Çakal ve Uzi benzeri şarkıcıları dinlemiyorum bu arada, söyleyeyim onu baştan.
Kişisel zevk diye doğru olduğunu göstermiyor. Şarkının iyisi vardır kötüsü vardır. Adam doğru söylüyor. Saçma sapan anlamlı rap bile yapamayan kişileri dinleyen insanlar var bu da çöp müzik zevki olduğunu gösteriyor. Agalar agalar diye bir şarkı mı olur? Anlamlı söz bile yok. Arkaya basmışlar auto-tune şarkı yaptım diye geziniyorlar. Sanatçıyım diye geziniyorlar birde. Sen bir yerde Ice Cube dinleyen adama laf edildiğini gördün mü? Zor görürsün çünkü gerçek rapçi efsanedir kendisi. Sana göre çöptür, başkasına göre değildir demişsin ama alakası bile yok bunlar zaten çöp şarkıcılardır zaten her yerde bu tür şeylerin sevilmediğini ve eleştirildiğini görürsün. Senin dediğine göre olursa o zaman hiç bir şeyi eleştiremeyiz.

Eski derken? Ben ezelinden beri doğru dürüst şarkı dinleyen görmedim.

Doğru dürüst şarkı dinleyen kişiler vardır elbet ama zor görüyoruz.

Ülkenin %90'ının bu rapçi olduğunu sananları dinlediğinden dolayı çöp diyebilir.

Benim dinlediklerime de eğer arkasında durabileceksen çöp veya kötü diyebilirsin.
Adam özetlemiş güzelce.

TR Hip Hop'a çöp deyip GnR fanboyluğu yapan birinden bunu beklerim zaten.
Müzik yapamayan adamlara diyor onu. Ceza gibi kaliteli gerçek rap yapan kişiler var zaten.

Son düzenleme:
+5000 Autotune basan adamları da savunmayın bari popülerliği bitince siz de kabul ediyorsunuz. Önce "abi çok iyi yaa" sonra kalan dinleyenlere "o şarkı ne olm? Düzgün şeyler dinle".

Onlar çöp tabii ki de. Çöp demek yanlış çünkü çöp bile daha değerli.

Guns N' Roses efsane.

Kişisel zevk diye doğru olduğunu göstermiyor. Şarkının iyisi vardır kötüsü vardır. Adam doğru söylüyor. Saçma sapan anlamlı rap bile yapamayan kişileri dinleyen insanlar var bu da çöp müzik zevki olduğunu gösteriyor. Agalar agalar diye bir şarkı mı olur? Anlamlı söz bile yok. Arkaya basmışlar auto-tune şarkı yaptım diye geziniyorlar. Sanatçıyım diye geziniyorlar birde. Sen bir yerde Ice Cube dinleyen adama laf edildiğini gördün mü? Zor görürsün çünkü gerçek rapçi efsanedir kendisi. Sana göre çöptür, başkasına göre değildir demişsin ama alakası bile yok bunlar zaten çöp şarkıcılardır zaten her yerde bu tür şeylerin sevilmediğini ve eleştirildiğini görürsün. Senin dediğine göre olursa o zaman hiç bir şeyi eleştiremeyiz.

Doğru dürüst şarkı dinleyen kişiler vardır elbet ama zor görüyoruz.

Adam özetlemiş güzelce.

Müzik yapamayan adamlara diyor onu. Ceza gibi kaliteli gerçek rap yapan kişiler var zaten.
Guns N' Roses efsane diyerek tüm saygımı kazandın dostum.

Geri
Yukarı