Türkiye'yi seviyor musunuz?

Türkiye'yi gerçekten seviyor musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

simdigeldim

Picopat
Daha önce de açılan bir konu ancak anket yapılmamıştı bugün sosyal medyada birkaç videoya denk geldim bir tanesi şöyleydi: Kaçak veya sığınmacı olduğu belli olan bir kişi araçtan video çekmiş silah atıyor, yüksek sesle müzik açmış, trafik kurallarına uymadan bir maganda gibi aracı kullanıyor, diğer problemde biliyorsunuz ki video kaydına alınan kızlar acaba bu kişiler nasıl bu kadar rahat olabiliyor kimse dur, yapma demiyor mu? Bir tepki gösteren yok mu? Diye düşündüm. Tabii bunun dışında kamu kurumlarına olan güvenin düşmesi adalet, hukuk gibi problemlerin olması da cabası, merak ettiğim bir konu var Türkiye'yi seviyor musunuz? Ama yalandan bir sevgiden bahsetmiyorum çünkü gerçekten vatansever gençler olsa ne olduğu belirsiz kişiler istediği gibi video kaydına alamaz sokakta.
Not: Farklı etnik kökenliler yanıtlamazsa sevirim.

Son düzenleme:
Daha önce de açılan bir konu ancak anket yapılmamıştı bugün sosyal medyada birkaç videoya denk geldim bir tanesi şöyleydi: Kaçak veya sığınmacı olduğu belli olan bir kişi araçtan video çekmiş silah atıyor, yüksek sesle müzik açmış, trafik kurallarına uymadan bir maganda gibi aracı kullanıyor, diğer problemde biliyorsunuz ki video kaydına alınan kızlar acaba bu kişiler nasıl bu kadar rahat olabiliyor kimse dur, yapma demiyor mu? Bir tepki gösteren yok mu? Diye düşündüm. Tabii bunun dışında kamu kurumlarına olan güvenin düşmesi adalet, hukuk gibi problemlerin olması da cabası, merak ettiğim bir konu var Türkiye'yi seviyor musunuz? Ama yalandan bir sevgiden bahsetmiyorum çünkü gerçekten vatansever gençler olsa ne olduğu belirsiz kişiler istediği gibi video kaydına alamaz sokakta.
Sizin derdiniz devlet ile değil, hükümet ile. Hükümeti de bu hale getiren halk. Ben halkımızı sevmiyorum. Türkiye'nin suçu ne?

Siyaset kısmından nefret ediyorum. Olumlu sayacaklarım doğal güzellikleri ancak onu da mahvediyorlar. Mülteciler bir taraftan dolmuş, olan güzellikler mahvediliyor, her şey satılmaya başlamış. Cidden şu anki halinden nefret ediyorum.

Vatansever gençlerle ne alakası var ?! Hükümet mülteci seven,destekleyen ve koruyan politika yürütüyorsa bu gençlerin suçu değil bu hükümeti destekleyen oyların %50 sini atan yaşlıların suçu.Gençler en ufak zarar verse polis Türk'ü suçlu bulur ne kadar acı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı