Türkler Niye Bıkkın Konuşuyor?

Fatih Göktaş

Hectopat
Online oyunlarda Türkler MIC ile konuşurken bezmiş, halsiz ve durgun konuşuyorlar bunun nedeni nedir acaba?

Örneğin CS'de tüm takım İngilizce konuşmasına rağmen Türk olup olmadığı konuşma şeklinden anlaşılıyor. Yabancılar mutlu, kahkahalı ve neşeli iken bizimkiler durgun bir şekilde konuşuyorlar.

Genlerden gelen bir bezginlik var bence bu hayatın her alanında böyle çok nadir enerjik insanlar görmek.
Online oyunlarda Türkler MIC ile konuşurken bezmiş, halsiz ve durgun konuşuyorlar bunun nedeni nedir acaba?

Örneğin CS'de tüm takım İngilizce konuşmasına rağmen Türk olup olmadığı konuşma şeklinden anlaşılıyor. Yabancılar mutlu, kahkahalı ve neşeli iken bizimkiler durgun bir şekilde konuşuyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arma 3 'te daha net görürsün bunu. Ben sniper olarak takıldığımda bir Türk ya da Rus'u vurduysam eğer bana geleceğini adım gibi biliyorum. Adamlar oyunu bırakıp, tanklardan, helikopterlerden kaçıp benim bulunduğum tepeye beni öldürmeye geliyor. Ölüyor tekrar geliyor başka hiçbir şey umurunda değil.
4-5 defa öldürmezsem vazgeçmiyorlar.
Artık o kadar eminim ki geleceklerine vurduğum insan Türk ya da Rus ise, bulunduğum tepede pusu kuruyorum :)

Son düzenleme:
Bana da hep "Hayattan bezmiş, yaşama sevinci kalmamış gibi konuşuyorsun." diyorlar. Gerçek hayatta da bu lafı duyuyorum fakat CS:GO'da çok daha fazla diyorlar.

Kanımıza işlemiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı