Türknet Akşam Saatlerinde Yavaşlama Sorunu

Kotasız internete aç olan milyonlarca insan, ve bu milyonlarca insanın hunharca inter harcamaya müsait ikişer üçer de cihazı var. İlk zamanlar sancılı geçecek hepimiz için. Bunu kabullenmek gerek :)
Bi de bu durumu bahane edip "Hadi tekrar AKN' li sisteme dönelim." diyorlarmış var ya... :ROFL:

Bi de bu durumu bahane edip "Hadi tekrar AKN' li sisteme dönelim." diyorlarmış var ya... :ROFL:
Şş:facepalm: Eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeyelim :dur: Belli mi olur, BTK yetkilileri forumda falan dolaşıyordur belki. Sistemde değişiklik yapmaları an meselesi zaten.

Aynı sorunun benzerini bayramdan beri ben (TT) ve arkadaşım (SOL) yaşıyoruz, yaklaşık olarak 16:00 ile 01:00 arası ping değerlerimiz 160 civarı oluyor fakat 01:00'den sonra birden 60-75 arası arkadaşım ise 50-60 arası değerlerde oluyor. Bende İstanbul'da yaşıyorum ve Taşdelen santraline bağlıyım.

Bugün akşam saatlerinde aynı sorun bende de vardı. Ben de Türknet kullanıyorum. Bakalım şimdi LOL giricem düzelmiş mi kontrol edeceğim.

Şu an facebookta bu sorunu yaşayan herkesin yazdığını SS alıp atsam destan olur ama TürkNetten adam olmaz. Düzeltmek için en ufak çabaları yok.

Belirli bir altyapı şartı koşup öyle verecekler AKN'siz interneti bence. Çünkü eski tip saha dolaplarını biliyorsunuz, karışık kablolama mevcut her yer her yer de ve çok eski. Sorun çıkacaktır illaki.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı