TürkNet alınır mı?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba TürkNet benim altyapıma 76 TL'ye 50 Mbps hız ve 5 upload veriyor (TürkNet'te fiyatlar sabit biliyorum her hıza aynı fiyat) ama müşteri hizmetleri yok galiba o kafama takıldı sizce TürkNet alınır mı?

Biz evimizde TürkNet kullanıyoruz. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadık. Sadece ilk abone olduğumuzda ankastre kutusuna bakmaları 2 hafta sürdü. Kendi ekipleri yok Türk Telekom'dan ekip yollanıyor. Aralarında bir iletişim kopukluğu olduğunu düşünüp evimizin yakınındaki Türk Telekom merkezine gittim ve konuştum. Yarım saat içerisinde işlemi hallettiler daha sonrasında sıkıntı yaşamadım.

Edit: Teknik servis yok. Telefon açtığında sadece robot ile konuşuyorsun ve arızaları Online işlemler merkezinden iletiyorsun.

Biz evimizde TürkNet kullanıyoruz. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadık. Sadece ilk abone olduğumuzda ankastre kutusuna bakmaları 2 hafta sürdü. Kendi ekipleri yok Türk Telekom'dan ekip yollanıyor. Aralarında bir iletişim kopukluğu olduğunu düşünüp evimizin yakınındaki Türk Telekom merkezine gittim ve konuştum. Yarım saat içerisinde işlemi hallettiler daha sonrasında sıkıntı yaşamadım.

Bağlatı da birçok internet sağlayıcısı sıkıntı çıkartıyor artık onlara alışkınım :D.

Teknik servisden dolayı alınmaz. Kablonet altyapısı varsa hiç düşünmeden geç Kablonet'e.

2-3 alt sokakta varken bizim sokakta daha yok eğer olsaydı zaten hiç düşünmeden Kablonet'e geçerdim.

Bağlatı da birçok internet sağlayıcısı sıkıntı çıkartıyor artık onlara alışkınım :D.

2-3 alt sokakta varken bizim sokakta daha yok eğer olsaydı zaten hiç düşünmeden Kablonet'e geçerdim.
Altyapı için başvurun KabloNet Türk Telekom gibi altyapı sürecini uzatmıyor. Belli olmaz belki sizin sokağada altyapı çekerler.

Brom Superonline ile Türk Telekom'un fiyatları neredeyse aynı diye biliyorum ve kullanıcı yorumlarına baktığım kadarıyla çok fazla internet gidip geliyormuş.
Kardeşim yaklaşık 2 aydır kullanıyorum Şuana kadar hiç kopma yaşamadım doğrusu. Ben 15mbps Fiber VDSL 65₺ ödüyorum. Öneririm, ondan önce TT kullanıyordum ve ping sorunu oluyordu. Şuan mesela Csgo'da 55 civarı ping alıyorum ama arkadaşlarım Türk Telekom, D-Smart ile 100 pinge şükrediyor.

Altyapı için başvurun Kablonet Türk Telekom gibi altyapı sürecini uzatmıyor. Belli olmaz belki sizin sokağada altyapı çekerler.

Bu alt yapı taleplerinde belli bir istek sayısına ulaştıktan sonra getiriyorlar diye biliyorum.
Kardeşim yaklaşık 2 aydır kullanıyorum şu ana kadar hiç kopma yaşamadım doğrusu. Ben 15Mbps fiber VDSL 65₺ ödüyorum. Öneririm, ondan önce TT kullanıyordum ve ping sorunu oluyordu. Şu an mesela CS:GO'da 55 civarı ping alıyorum ama arkadaşlarım Türk Telekom, D-Smart ile 100 pinge şükrediyor.

Ben şu anki internetim ile CS'de 45 ping alıyorum Türk Telekom burada bayağı iyi hizmet veriyor sorunlarımı falan hızlıca çözebiliyorlar ama dediğim gibi fiyat sıkıntı neredeyse Türk Telekom ile aynı fiyatı veriyor 5-6 TL falan daha düşük sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı