TürkNet alınır mı?

Çok net söylüyorum alınmaz. Üyelik kaydı yapana kadar 10 numara. Herhangi bir sıkıntıda müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız neredeyse. O yüzden alınmaz.

Şikayetvar linki atmanız hiçbir şeyi değiştirmiyor. Hangi sağlayıcıya bakarsanız bakın zaten bu kadar düşük. Önceki attığınız 3 değerde de hat sahipleri sorunlu gibi duruyor. En son arkadaş 3 gündür sorun yaşıyorum demiş fakat 3. günde destek kaydı oluşturmuş mesela. 2. videoda da destek ekibi gayet dürüst bir şekilde cevap da vermiş. Ve sık sık sorun yaşıyorsa bu altyapı ile alakalıdır.
Hiçbir araştırma yapmadan internet almış gibiler son arkadaş dışında.

Şikayetvar linki atmanız hiçbir şeyi değiştirmiyor. Hangi sağlayıcıya bakarsanız bakın zaten bu kadar düşük. Önceki attığınız 3 değerde de hat sahipleri sorunlu gibi duruyor. En son arkadaş 3 gündür sorun yaşıyorum demiş fakat 3. günde destek kaydı oluşturmuş mesela. 2. videoda da destek ekibi gayet dürüst bir şekilde cevap da vermiş. Ve sık sık sorun yaşıyorsa bu altyapı ile alakalıdır.

Şikayetvarda herkes yalan yanlış konuşuyarda bir tek senmi doğru düşünüp konuşuyorsun. Madem bunlar bu işi bu kadar doğru yapıyorlarda kullanıcıların şikayetleri neden buradan kaldırılmıyor ve çözümleyemiyorlar acaba. Kaldı ki kullanıcılar şikayetlerinde sonuna kadar haklılar. Madem istedileri parayı almayı biliyorlar müşterininde istediği hizmeti vermek zorundalar.

Şikayetvarda herkes yalan yanlış konuşuyarda bir tek senmi doğru düşünüp konuşuyorsun. Madem bunlar bu işi bu kadar doğru yapıyorlarda kullanıcıların şikayetleri neden buradan kaldırılmıyor ve çözümleyemiyorlar acaba. Kaldı ki kullanıcılar şikayetlerinde sonuna kadar haklılar. Madem istedileri parayı almayı biliyorlar müşterininde istediği hizmeti vermek zorundalar.
Ben şikayetvarda herkes yalan söylüyor diye bir şey söylemedim. Fakat şikayetvardaki şikayetlerin gerçekten bir kısmı çok boş şikayetler. 1 günde çözülecek problemi 1 saat geçtiği için şikayet edenler bile var. Elbet gerçekten şikayet edilmesi gereken durumlar vardır ve müşteri haklıdır. Fakat sonuçta Türknet kendi altyapısını kullanmadığı yerlerde Türk Telekom'a bağlı, bu yüzden her sorunu kendi başlarına çözemezler. Ve ben Türknet iyidir veya değildir de demiyorum. Sadece sizin attığını şikayetlerin hiçbir değerinin bulunmadığını söylüyorum.

Epeydir kullanıyorum ve genel olarak memnunum. Eleştirenler illa ki olacak hatta Vodafone netten geçeceğim ara ne alakaysa Türk Telekom'dan bir hanım arayıp "hiç tavsiye etmem inanın ki çok şikayet var taahhüt yok sonra zam yaparlar bak." Gibisinden karalamıştı. Zam yaptılar doğru ama yine de memnunum. 100 download 10 upload 95TL şu anda.

Ben şikayetvarda herkes yalan söylüyor diye bir şey söylemedim. Fakat şikayetvardaki şikayetlerin gerçekten bir kısmı çok boş şikayetler. 1 günde çözülecek problemi 1 saat geçtiği için şikayet edenler bile var. Elbet gerçekten şikayet edilmesi gereken durumlar vardır ve müşteri haklıdır. Fakat sonuçta TürkNet kendi altyapısını kullanmadığı yerlerde Türk Telekom'a bağlı, bu yüzden her sorunu kendi başlarına çözemezler. Ve ben TürkNet iyidir veya değildir de demiyorum. Sadece sizin attığını şikayetlerin hiçbir değerinin bulunmadığını söylüyorum.

Şikayet vardaki ilanlarda yıllardır TürkNet kullanıpta sorunun çözümü için kendisiyle ilgilenecek muhatap bulamadığını görürdün TürkNet berbat diğerleri mükemmeldirde demiyorum. İnternet aboneliği yaptırmak isteyenlerin abonelik yapmadan önce yeterince araştırma yapıp ona göre tercih yapmalıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şikayet vardaki ilanlarda yıllardır TürkNet kullanıpta sorunun çözümü için kendisiyle ilgilenecek muhatap bulamadığını görürdün TürkNet berbat diğerleri mükemmeldirde demiyorum. İnternet aboneliği yaptırmak isteyenlerin abonelik yapmadan önce yeterince araştırma yapıp ona göre tercih yapmalıdır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hiçbir sağlayıcı en iyisi değildir zaten. İnternet işi şans işi bu noktada. Sıkıntı şikayetleri atıyor olmanız. Bu arkadaş Türk Telekom da, millenicom da, süperonline da sorsa yüzlerce şikayet bulabiliriz zaten. Ben en başından beri sadece attığın şikayetlerin boş olduklarını iddaa ediyorum. TürkNet iyidir demiyorum.

Neyse, konuyu daha fazla kirletmeye gerek yok. Yukarıda arkadaşın dediği gibi, etrafında hangi internet kullanılıyorsa ve sorun yaşanmıyorsa en iyisi büyük ihtimalle odur.

Geri
Yukarı