TürkNet alınır mı?

basarol

Hectopat
İnternetimin tahadüttü bitti ve yeni internet almam gerekiyor. Şu an yaklaşık 10 Mbps diğerlerinden daha fazla veren TürkNet var.
TürkNet'te ne hız alırım deyince çıkan şey aynen bu.

Sizin için önerimiz.
Özgür iletişim aktif.
Tebrikler! Aktif altyapımızdasınız.
100 Mbps'e kadar altyapınızın desteklediği maksimum.
Download ve upload hızını alabilirsiniz.
26 Mbps
yüksek hız
Aktif altyapımızda olduğunuzdan, size.
100 Mbps'e kadar download, 100 Mbps'e kadar upload
Paketi tanımlayacağız. ***

Aynı zamada aşağıda altyapı ya bastığımda.
“Hızınızı sorgulamak neden önemli?” Ya da “hızıma göre fiyat mı vereceksiniz?” Diye soracak olursanız bizde fiyat sabit ve şeffaf. Altyapınız ne kadar hız sağlıyorsa onu veriyoruz. Hattınız, VDSL hızlarını destekliyorsa 35 Mbps’e kadar download, 3 Mbps’e kadar upload hızı sunuyoruz. ADSL teknolojisi kullanılıyorsa 16 Mbps download, 1 Mbps kadar upload hızı alabiliyorsunuz. Eğer TürkNet’in kendi aktif altyapısındaysanız, size aynı fiyata 100 Mbps’e kadar altyapınızın desteklediği maksimum hızı sağlayabiliyoruz. Buralarda VDSL, ADSL gibi hız ayrımı yok. Alabileceğiniz maksimum hızı santrale olan mesafeniz belirliyor.
Diyor NetSpeed üzerinden ise santrale 780 metre diyor.
Sizce bu özelliklerle 20Mbps üstü TR sunucusunda ort 25 ping vemin 5 upload alabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videonun başını izlemem yetti açıkçası :D Türk Telekom şirketini savunan ilginç bir arkadaş. Yok altyapıları yokmuş, Türk Telekom'un altyapısını kullanıyorlarmış yok Türk Telekom'un hizmeti çok iyiymiş. İyiydi de biz mi Türk Telekom'da kalmadık anlamadım. Firmalar zaten TT'nin altyapısını kullandıklarını söylüyorlar. Fiyatla ilgili Türk Telekom daha ucuza çok kaliteli internet satıyor, diğer firmalar 80, 90 TL'ye pahalıya satıyorlar demiş :D Videonun gerisini de izlemedim açıkçası, ilk 2 dakika yetti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Destekte ona verilen cevapları bile okumaktan aciz birisine benziyor sadece bu arkadaş. Videonun sonuna kadar izledim, adama cevaplarını vermişler. Gerçekten boş boş şikayetler bunlar.

Videonun başını izlemem yetti açıkçası :D Türk Telekom şirketini savunan ilginç bir arkadaş. Yok altyapıları yokmuş, Türk Telekom'un altyapısını kullanıyorlarmış yok Türk Telekom'un hizmeti çok iyiymiş. İyiydi de biz mi Türk Telekom'da kalmadık anlamadım. Firmalar zaten TT'nin altyapısını kullandıklarını söylüyorlar. Fiyatla ilgili Türk Telekom daha ucuza çok kaliteli internet satıyor, diğer firmalar 80, 90 TL'ye pahalıya satıyorlar demiş :D Videonun gerisini de izlemedim açıkçası, ilk 2 dakika yetti.

Hat değerlerinin görseli bile yok. Altyapı sorgulamanın görseli bile yok. Hatta gelen değerler sürekli oynar, benim hat değerlerim bazen maksimum 105 Mbps gösteriyor, bazen 91 Mbps o yüzden kopma yaşanmaması açısından stabil bir değere düşürürler. Modem destek veriyorsa modem üzerinden SNR Margin değerini düşürerek bu hız değerleri yükseltilebilir. Panelde ki kişi zaten iç tesisatta sorun var demiş, hat değerlerinin görseli yok, altyapı değerlerinin görseli yok, aldığı paketin görseli yok. Böyle boş videolar atıp uğraştırmayın bizi burada, eğer gerçekten adam akıllı sadece TürkNet kaynaklı bir video bulursanız atın. Bunlar boş videolar.

Destekte ona verilen cevapları bile okumaktan aciz birisine benziyor sadece bu arkadaş. Videonun sonuna kadar izledim, adama cevaplarını vermişler. Gerçekten boş boş şikayetler bunlar.

Hocam çok kolaylık sağlıyorlar başkalarına aldanmayın benim 7. ayım TürkNet'te evime gelip yeni VDSL modem kurlumunu yapıp gittiler çok da memnunum fiyatıda çok uygun bir ara iptal etmeyi düşündüm benden kendi e posta adreslerine dilekçe ve kimlik resmi göndermemi istediler (yani faks falan istemediler) fakat diğer operatörlere bakınca vazgeçtim aynı internet (24 Mbps) Turkcell ve benzeri firmalarda 120 TL ve 24 taahhütlü fakat TürkNet'te öyle bir durum söz konusu değil istediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz. Kısacası bir daha düşünün derim.

Hat değerlerinin görseli yok, altyapı da alabileceği maksimum değerlerin görseli yok. Cidden yeter, bir firmayı kanıt sunmadan kötüleme yeri değil burası hocam. Adam akıllı kanıt video gönderseniz karışmayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı