Türknet Altyapı Saçmalığı

maksi123

Kilopat
Daha fazla  
1532816365092.png

Şu anda bütün mahallemizde kullanılan İnternet bu. Mahalleli olarak herkesi geçirdim. Aktif altyapımızda bulunmayan diyor ama mahallece Türknet kullanıyoruz. Sırf Upload hızımda fazla bir farklılık olmayacağı için VDSL ya da Fiber modem almıyorum. Bu YAPA altyapı sistemi ne zaman getirilecek acaba? Fazla bilgili değilim, bazı yerlerde hata yapmış olabilirim. Anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 319006

Şu anda bütün mahallemizde kullanılan İnternet bu. Mahalleli olarak herkesi geçirdim. Aktif altyapımızda bulunmayan diyor ama mahallece Türknet kullanıyoruz. Sırf Upload hızımda fazla bir farklılık olmayacağı için VDSL ya da Fiber modem almıyorum. Bu YAPA altyapı sistemi ne zaman getirilecek acaba? Fazla bilgili değilim, bazı yerlerde hata yapmış olabilirim. Anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

Bütün mahallenizin Türknet kullanması önemli değil altyapı konusunda. İmza toplarsanız ve iletirseniz muhtemelen sizin mahallenize öncelik verirler orası ayrı.

Saçma bir durum yok ortalıkta. Altyapı çalışması gerçekten maliyetli bir şey. Yavaş işlemesi, her yere gidememesi bu yüzden. Türknet mahallenizde TT altyapısını kiraladığı için bu hızı alıyorsunuz. Aktif altyapının gelmesi için imza toplayıp başvurmak en iyisi olacaktır muhtemelen.

Kısaca bir sorununuz yok. :D

Türk Telekom alt yapısından sunduğu için bu hızın üzerinde hız veremiyor. Yanlış bir olay yok.
Videoda Türk Net ile ilgili detaylı bilgiler verilmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı