TürkNet altyapı sorunsalı

• Konuyu başlatan Volkn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 714

Volkn

Decapat
Daha fazla  
Beyler öncelikle herkese merhaba. 2 gün önce TürkNet'e başvuru yaptım fakat daha hiçbir sözleşme imzalamadım. Daha internet bile bağlanmadı fakat bana görselde göründüğü gibi direkt altyapı sorunu saçmalığı çıkardılar. Arıyorum, bu yazıyı okuyup kapatıyorlar. Karşımda muhatap olacağım kimse bile olmuyor. Bunlar ilk günden böyle yapacaksa ben iptal ettirmek istiyorum.

Benim iptal ettirmem için form göndermem mı gerek imzalı sözleşme falan? İmzalamadım, dediğim gibi hiçbir şey imzalamadım. Hiçbir şey yapmasam gelen adamlara da ben aradım açan olmadı almak istemiyorum desem buna rağmen fatura kesebilirler mi?

Opera Anlık Görüntü_2020-10-07_122537_turk.net.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Gösterilen görseldeki belgeyi indirip çıkartıp imzalayıp göndereceksiniz herhalde baßvuruya devam için. Dediğiniz gibi hiçbir şey imzalamadıysanız birşey olmaz.

Gösterilen görseldeki belgeyi indirip çıkartıp imzalayıp göndereceksiniz herhalde baßvuruya devam için. Dediğiniz gibi hiçbir şey imzalamadıysanız bir şey olmaz.

Kardeşim peki TürkNet nasıldır sence baglatsam mı yoksam vazmıgecsem yol yakınken

Kardeşim peki TürkNet nasıldır sence baglatsam mı yoksam vazmıgecsem yol yakınken
Müşteri hizmetleri sıkıntılı. Hem de can sıkıcı şekilde. Uğraş gerektiriyor. Bağlatabilirseniz taahhüt olmadığı için en fazla 1 ay kaybedersiniz. Başka bir yere başvurursunuz.

Türkiye`de malesef büyük bölge çoğunluğunda iyi bir internet sağlayıcısı yok.

Geri
Yukarı