TürkNet artık tamamen AKK'siz

BrainHacker

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Königswinter
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Talebe
Yaklaşık 1 ay önce TürkNet'e geçtim ve gayet memnunum. Ancak bir gariplik vardı. 150GB hiç bu kadar büyük olmamıştı. Onlarca 4K 60FPS, 8K video izledim bir türlü kota dolmadı. Az önce arkadaşımdan öğrendim ki TürkNet kota işini tamamen kaldırmış.

Şu anda çok memnunum ve size de ısrarla diğer lanet şirketlerden kurtulup TürkNet'e gelmenizi tavsiye ederim.

Altyapınıza göre maximum hız 100Mbps olmak üzere tüm hızlar 60TL.

Ve eğer geçmeyi düşünen arkadaşlar var ise 'Arkadaşını getir' kampanyasından yararlanmak istiyorsa e-Postasını bana verebilir. Ben bu e-postayı belirtip sizi davet edersem hem bana hem size 1 ay bedava kullanma hakkı veriyor. :D

Çok reklam oldu ama bence hak ettiler. 16Mbps kotalı Türk Telekomun üzerine ilaç gibi geldi vallaha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 ay önce TürkNet'e geçtim ve gayet memnunum. Ancak bir gariplik vardı. 150GB hiç bu kadar büyük olmamıştı. Onlarca 4K 60FPS, 8K video izledim bir türlü kota dolmadı. Az önce arkadaşımdan öğrendim ki TürkNet kota işini tamamen kaldırmış.

Şu anda çok memnunum ve size de ısrarla diğer lanet şirketlerden kurtulup TürkNet'e gelmenizi tavsiye ederim.

Altyapınıza göre maximum hız 100Mbps olmak üzere tüm hızlar 60TL.

Ve eğer geçmeyi düşünen arkadaşlar var ise 'Arkadaşını getir' kampanyasından yararlanmak istiyorsa e-Postasını bana verebilir. Ben bu e-postayı belirtip sizi davet edersem hem bana hem size 1 ay bedava kullanma hakkı veriyor. :D

Çok reklam oldu ama bence hak ettiler. 16Mbps kotalı Türk Telekomun üzerine ilaç gibi geldi vallaha.
Tüm sosyalin haberi var. Sizin değil de bizim haber vermemiz gerekmiş size.

Hocam Şubat da benim TTNET sözleşmem bitiyor. Fakat TürkNet'e yine telekomun alt yapısını kullanacak. Oradan biraz şüpheliyim ve ayrıca tamam hız veriyorlar ama ping değerleri nasıl ? Şu çöp TTNET bile hız bakımından kötü olsa da ping bakımından gayet iyi.

Ayrıca bulunduğum bölgede TürkNet bayisi yok. Kim gelecek ve kuracak interneti onu da bilmiyorum.

Hocam Şubat da benim TTNET sözleşmem bitiyor. Fakat TürkNet'e yine telekomun alt yapısını kullanacak. Oradan biraz şüpheliyim ve ayrıca tamam hız veriyorlar ama ping değerleri nasıl ? Şu çöp TTNET bile hız bakımından kötü olsa da ping bakımından gayet iyi.

Ayrıca bulunduğum bölgede TürkNet bayisi yok. Kim gelecek ve kuracak interneti onu da bilmiyorum.
En kötü senaryo da bile aynı hızı kotasız şekilde alacaksın yerinde olsam düşünmem bile. Benim hattım fiber ama TTNET ücretleri yüksekliğinden dolayı 24 hız 75 kota kullanıyorum. En kötü alacağım hız yine aynı kalır ama kotasız alırım.

Şu lanet TT ile taahhütüm olmasa hemen atlayacağım ama adamlar 2 sene ayağına pranga vuruyorlar, başka tarafa yönlenemiyorsun.

Altyapı aynı olduğu için ping değerlerinizde bir değişiklik olmayacak ve arızalar için Türk Telekom elemanları geliyor ama kurulum olaylarını falan kendiniz yapıyorsunuz.
Ama daha önceden Türk Telekom kullandığınız için bir kurulum yapmanıza gerek kalmayacak sadece modem arayüzünden size verilen bilgileri girip internetinizi kullanmaya başlayacaksınız.

beta.speedtest.net'te pingim 15 gösteriliyor.

Tüm sosyalin haberi var. Sizin değil de bizim haber vermemiz gerekmiş size.
İnternet explorer hala yavaş:ROFL::X3:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı