TürkNet bakır kablo sorunu

Hocam ben daha önce TürkNet'ten VDSL modem almıştım zaten. TT ekipleri bozuk dediği için iade ettim ama sorun modemde değilmiş ve çözdüklerini söylediler bende modemi tekrar alacağım bu yüzden ama TürkNet'ten almak istemiyorum alabiliceğim başka yer var mı aynı modemi ZYXEL VMG3625-T50B 300MBPS-866MBPS VDSL DESTEKLİ KABLOSUZ-AC 4 PORT ADSL2+ MODEM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da şu ilandaki modemle aynımı TürkNet'in verdiği modem aynıysa alacağım bir bilgin var mı?

Bak başka bir yerden indirim ile al ben şimdi sana modemi önercem linkini atacağım. Fakat fiyat ne kadar olur sen bana bir mebla söyle bence o meblayı zorla yoksa Wi-Fi'de verim alamazsın.

Bak başka bir yerden indirim ile al ben şimdi sana modemi önercem linkini atacağım. Fakat fiyat ne kadar olur sen bana bir mebla söyle bence o meblayı zorla yoksa Wi-Fi'de verim alamazsın.

Tamam reis TürkNet'in verdiği modemle aynı olsun fiyatı önemli değil. Vatan'dan almayı düşünüyorum attığım linke baktınmı TürkNet'in verdiği modemle aynımı ?

Tamam reis TürkNet'in verdiği modemle aynı olsun fiyatı önemli değil. Vatan'dan almayı düşünüyorum attığım linke baktınmı TürkNet'in verdiği modemle aynımı ?
TurkNet'in verdiği modemle aynı fakat o fiyata o modemi alma. O kadar para vereceksen eğer aynı fiyata Keenetic Extra DSL var. Kesinlikle onu al.

TürkNet'in verdiği modemle aynı fakat o fiyata o modemi alma. O kadar para vereceksen eğer aynı fiyata keenetic extra DSL var. Kesinlikle onu al.

Öyle mi diyorsun hocam tamam öyle yapayım ama ben gidip kendim görüp almak istiyorum. Vatan'da vs Teknosa'da falan satılıyor mu? ve ben daha önce modem alıp iade ettim ama TürkNet Online işlemlerde hala iade edilmemiş gözüküyor bu durum kurulumda sıkıntı çıkarır mı?

Öyle mi diyorsun hocam tamam öyle yapayım ama ben gidip kendim görüp almak istiyorum. Vatan'da vs Teknosa'da falan satılıyor mu? ve ben daha önce modem alıp iade ettim ama TürkNet Online işlemlerde hala iade edilmemiş gözüküyor bu durum kurulumda sıkıntı çıkarır mı?
Kurulumda sıkıntı çıkmaz paranızı geri aldıysanız sıkıntı yok. Destek kaydından bu konu hakkında yazı yazın yine de.
Vatan ve Teknosa'da bu modem yok ne yazık ki. Hepsiburada gibi sitelerden bahsettiğim modemi almanız daha iyi olur, fakat illa ben yüz yüze mağazadan alacağım derseniz T50B modemi alabilirsiniz.

Kurulumda sıkıntı çıkmaz paranızı geri aldıysanız sıkıntı yok. Destek kaydından bu konu hakkında yazı yazın yine de.
Vatan ve Teknosa'da bu modem yok ne yazık ki. Hepsiburada gibi sitelerden bahsettiğim modemi almanız daha iyi olur, fakat illa ben yüz yüze mağazadan alacağım derseniz T50B modemi alabilirsiniz.

Hocam siparişini verdim modemin inşallah dediğiniz gibi iyidir.

Geri
Yukarı