TürkNet Evrak İşleri Kaç Gün Sürüyor?

biowre1

Hectopat
Daha fazla  
TTNET'ten Türknet'e geçtim aradım bana bazı evrakları indirip bize yollamalarını söylediler... Dediklerini yaptım. Kargo takipte baktım belgeler alıcıya teslim edilmiş belgelerin arasında nüfus cüzdanı fotokopisi de vardı. Beni arayan olmadı 1 gün geçti ben aradım ama robot belgeler gelince size geri dönüş yapılacak diyor müşteri temsilcisini bağlamıyor. TTNET'le olan sözleşmen ayın 8'de bitiyor. Eğer bu süre içerisinde iptal etmezsem zamlı fiyattan TTNet'e ücret ödeyeceğim. Türknet kullanan arkadaşlar bu ilk işlemler ne kadar uzun sürüyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sanırım kargolama kurulum vs. internetim başvurduktan 1.5 2 hafta sonrasında aktif olmuştu. Ayrıca TürkNet arıza gibi sorunları çözmekte çok yavaş. Bir keresinde 1.5 ay boyunca internetim kesik kalmıştı arızadan dolayı. 3 senedir kullanıyorum. Genel olarak memnunum. F/P.

Belgeler ellerine ulaştıktan 48 saat içerisinde dönüyorlar. İki ayrı hat bağlattım. Birinde YAPA altyapım olmasına rağmen 1 hafta sonra tam anlamıyla aktif oldu. Diğeri VAE olmasına rağmen 3 gün geçti ve internetim kullanıma hazırdı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı