TürkNet fiber altyapı süreci

2 Gündür kullanıyorum. Rüyada gibiyim. 32 Yaşındayım ilk defa adam akıllı internet kullanıyorum. 8mbps download - 0.5 upload ile yıllarca acı çektim. Tek sıkıntı kiracı olmam. 2 sene hakkım var bakalım...

Dosya Ekleri

• HIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.jpg
    HIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 113
2 Gündür kullanıyorum. Rüyada gibiyim. 32 Yaşındayım ilk defa adam akıllı internet kullanıyorum. 8mbps download - 0.5 upload ile yıllarca acı çektim. Tek sıkıntı kiracı olmam. 2 sene hakkım var bakalım...
Ben de Gigafiber'den önce 2 Mbps kullanıyordum. Hemde 2 sene boyunca. 2 seneden sonra 1000 Mbps merhem gibi geliyor. Hayırlı olsun bu arada.

Hayırlı olsun :)) Nerede oturuyorsunuz? Bizim 2 hafta oldu türknet sitesinden bakıyorum hala aktif olmadı.

Türknetin sitesine baktığımda altyapıda artık uploadı görememekteyim,niye öyle yapmışlar bilen var mı arkadaşlar?

Evet ya sokak sokak alt yapı çekiyorlar görüyorum ama aktif olmuyor. Sistemi çözemedim. Toplu açılış mı yapacaklar ne olacak anlamadım. Belki 3 hafta sürer belki 3 ay
Benim burada aktif olması 3-4 ayı bulmuştu ama bana çekileli 9 ay oldu. Artık daha hızlılar. Yakında aktif olur merak etmeyin.

Geri
Yukarı