TürkNet fiber altyapı süreci

@TeknoFix29

Çalışmaları gördükden sonra kendi binamı ve çevre binayı sorgulamıştım. Benim binamda gözükmüyordu fakat karşı binada fiber gözüküyordu. Bugün aradım Müşteri hizmetlerini bana da 18 ay da tamamlanır demişti. Bu saatlerde tekrar sorguladığımda bu sonuçla karşılaştım. En fazla 2-3 ay içinde aktif olur.

Son düzenleme:
Halihazırda TürkNet VDSL müşterisiyim fakat TürkNet sitesinden altyapı sorguladığımda fiber gözükmüyor. Farklı bir forumda TürkNet destek ekibi şu an için mevcut ADSL ya da VDSL müşterilerinin geçişlerini sağlamadıklarını söyledi sorduğumda. Bu durum bana çok saçma geldi. Benim asıl merak ettiğimse; binamda Türk Telekom'un Fiber T21 Kabin'ni mevcut. Aşağıya görselini ekliyorum. Fakat fiber bağlantı aktif mi değil mi emin değilim. Twitter'dan TTDestek'e tweet attım fakat geri dönüş alamadım. Sizin bu konu hakkında bir bilginiz var mı acaba?
Fiber T21 Kabin.jpg

Halihazırda TürkNet VDSL müşterisiyim fakat TürkNet sitesinden altyapı sorguladığımda fiber gözükmüyor. Farklı bir forumda TürkNet destek ekibi şu an için mevcut ADSL ya da VDSL müşterilerinin geçişlerini sağlamadıklarını söyledi sorduğumda. Bu durum bana çok saçma geldi. Benim asıl merak ettiğimse; binamda Türk Telekom'un Fiber T21 Kabin'ni mevcut. Aşağıya görselini ekliyorum. Fakat fiber bağlantı aktif mi değil mi emin değilim. Twitter'dan TTDestek'e tweet attım fakat geri dönüş alamadım. Sizin bu konu hakkında bir bilginiz var mı acaba?
Eki Görüntüle 675871

Bu kabin ile sadece 17A VDSL2 Hizmeti alabilirsiniz dikkatli bakarsanız iki telli telefon kablosu ile modeme ulaştığını göreceksiniz.

Geri
Yukarı