TürkNet gigafiber çalışması

Türk Telekom daha bağlamadı bende anlamadım neredeyse 2 ay olacak.

TurkNet'in kablolarını bağlayan adama sordum 25 30 gün sürer demişdi.
Aktif olması için 30 gün çok iyi bir süre. 31 Ekim’de Türk Telekom binaya kutuyu da bağladı ama halâ tık yok. Aktif olmadı.

TT fiberimiz aktif oldu arkadaşlar. Mesajlarıyla destek veren herkese teşekkürler.. @TeknoFix29 @Tommy Angelo @rootz @Patrixcs @MisakiTaro
00302B12-D67A-477D-A535-652EA16D5733.jpeg

Hayırlı olsun. Bize de nasip olur umarım.
Umarım hocam. Yıllardır 4-5 mbps hızlarda sürünen birisi olarak şu hızlar benim için tahmin edilemez derecede iyi. Özellikle türknet beni çok şaşırttı. Çok fazla şikayet olduğu için korkmuştum. Ama başvurduktan 2 iş günü sonrası kuruluma gelindi, kurulduktan 10 dk sonra aktif oldu fiber. İleride de problem yaşamayız umarım.

Umarım hocam. Yıllardır 4-5 mbps hızlarda sürünen birisi olarak şu hızlar benim için tahmin edilemez derecede iyi. Özellikle türknet beni çok şaşırttı. Çok fazla şikayet olduğu için korkmuştum. Ama başvurduktan 2 iş günü sonrası kuruluma gelindi, kurulduktan 10 dk sonra aktif oldu fiber. İleride de problem yaşamayız umarım.
Gigafiber işi ne oldu hocam?

Gigafiber işi ne oldu hocam?

Gigafiber çalışmaları devam ediyor sanırsam. İşe giderken yukarıda TurkNet yelekli taşeron çalışanları görüyorum. Kablolamalar devam ediyor. Bizim bina mahallenin bitiş noktası olduğu için en son bize gelecektir büyük ihtimal.

Geri
Yukarı