TürkNet gigafiber çalışması

Ne desem boş. Adamların ulaşılabilecek herhangi bir mecrası yok. Ben olsam çalışma olan yere gidip proje sorumlusun telefon numarasını falan almaya çalışırdım. En azından ondan biraz olsun bilgi alabilirsiniz.
Hocam çalışanların hepsi taşeron. Taşeronlara proje sorumlusunun telefon numarasını sorun verecektir size. O şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Hocam çalışanların hepsi taşeron. Taşeronlara proje sorumlusunun telefon numarasını sorun verecektir size. O şekilde bilgi edinebilirsiniz.

Hatta arkadaşa öneri vermişken ben de yapayım aynısını. Bakalım planlanan proje bitiş tarihi ne zaman. Şu an cihangir mahallesinin e-5 taraflarında olan sokakları aktif olmuş. Anlaşılan üstten alta doğru geliyorlar. Maalesef en altlardayım :(

Hatta arkadaşa öneri vermişken ben de yapayım aynısını. Bakalım planlanan proje bitiş tarihi ne zaman. Şu an cihangir mahallesinin e-5 taraflarında olan sokakları aktif olmuş. Anlaşılan üstten alta doğru geliyorlar. Maalesef en altlardayım :(
Hocam E-5 tarafında oturan arkadaşımda aktif oldu hâtta başvuru bile yaptı. Bugün binaya kutu koymuşlar yarın kuruluma geleceklermiş.

Hocam e-5 tarafında oturan arkadaşımda aktif oldu hâtta başvuru bile yaptı. Bugün binaya kutu koymuşlar yarın kuruluma gelecekler miş.

Aynen öyle. Fiber diye 100 Mbps hızlarda vesayet altında tutuyorlar bizi. Gerçi 3 hafta oldu o bile aktif edilmedi ya neyse..

Hocam görmüştüm yan mahallemde gidip konustum fakat taşeron oldukları için bilgi vermediler. Beklemek zorundasınız demişti
Siz avcılar tarafındaydınız ben size yakınım ilçe olarak acaba oradan birinin numarasını alabilirseniz özelden verebilir misiniz?
Şansımızı denemek zorundayız :(

İstanbul Bahçelievler'de oturuyorum. 1 hafta önce TürkNet çalışanlarını tüm sokak boyunca kablo döşerken gördüm, internette araştırdığımda gigafiber döşüyorlarmış. Aynı gün TürkNet hız sorgulama sayfasında sorgulama yaptığımda gigafiber gözükmüyordu. Bu gün sorguladığımda gigafiber altyapı çalışmaları devam ediyor diyor. Kabloları apartmanın içerisine koymuşlar ancak kutu mutu bir şey yok. Tahmini ne zamana tamamlanır?

Siz avcılar tarafındaydınız ben size yakınım ilçe olarak acaba oradan birinin numarasını alabilirseniz özelden verebilir misiniz?
Şansımızı denemek zorundayız

Bende cihangirde oturuyorum meşuriyet caddesinin orta taraflarında. 1 ay sürermi acaba.
türk telekom geçen ay fiber döşedi türknetin çalışmasını yeni gördüm türknetin altyapısı ne kadar sürer

Bende cihangirde oturuyorum meşuriyet caddesinin orta taraflarında. 1 ay sürermi acaba.
türk telekom geçen ay fiber döşedi türknetin çalışmasını yeni gördüm türknetin altyapısı ne kadar sürer
Merhabalar hocam. aramızda 10 Dakikalık mesafa falan var. Yakınız. E5 tarafları için fiber çalışmalarını tamamlamış türknet. Yavaş yavaş alt taraflara geliyorlar. Uğur Mumcu parkı civarlarındaki apartmanları kabloluyorlar şu an. Ayrıca fiber hizmetiniz aktif oldu mu? Sorgulama yaparken gözüküyor mu?

Merhabalar hocam. Aramızda 10 dakikalık mesafa falan var. Yakınız. E5 tarafları için fiber çalışmalarını tamamlamış TürkNet. Yavaş yavaş alt taraflara geliyorlar. Uğur mumcu parkı civarlarındaki apartmanları kabloluyorlar şu an. Ayrıca fiber hizmetiniz aktif oldu mu? Sorgulama yaparken gözüküyor mu?

Türk Telekom binaya fiber kablo bıraktı 1 ay önce ama hala kutu bırakmadı.

Merhabalar hocam. Aramızda 10 dakikalık mesafa falan var. Yakınız. E5 tarafları için fiber çalışmalarını tamamlamış TürkNet. Yavaş yavaş alt taraflara geliyorlar. Uğur mumcu parkı civarlarındaki apartmanları kabloluyorlar şu an. Ayrıca fiber hizmetiniz aktif oldu mu? Sorgulama yaparken gözüküyor mu?

TürkNet bizim sokağa daha girmedi bende uğurmumcunun karşısındaki A101'in sokağında oturuyorum.
İnş Cyberpunk'un çıkışına yetişir.
Merhabalar TürkNet binaya fiber kabloyu bırakdı. Beyaz kablo Türk Telekom'un. Fiber kablosu siyah kablo ise TürkNet'in ne zaman aktif olur iyi günler.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-11-26 at 16.45.21.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-26 at 16.45.21.jpeg
    110,7 KB · Görüntüleme: 171
@Eray3S merhabalar. Kusura bakmayın yeni gördüm. Bu arada çok yakınız :) kablo bırakıldıktan sonra genelde 2-3 ay sürüyor sanırsam. Forumlarda süreçle alakalı bilgi paylaşan kişilerin süreçler öyleydi çünkü. Türk telekom size halâ kutu bağlamadı mı? Herkese bağlandı neredeyse.

Türk Telekom daha bağlamadı bende anlamadım neredeyse 2 ay olacak.
@Eray3S merhabalar. Kusura bakmayın yeni gördüm. Bu arada çok yakınız :) kablo bırakıldıktan sonra genelde 2-3 ay sürüyor sanırsam. Forumlarda süreçle alakalı bilgi paylaşan kişilerin süreçler öyleydi çünkü. Türk Telekom size halâ kutu bağlamadı mı? Herkese bağlandı neredeyse.

TurkNet'in kablolarını bağlayan adama sordum 25 30 gün sürer demişdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı