TürkNet Gigafiber Deneyimlerim

YunusZ güzel bir kardeşimizdi ama FrismX'de onun kadar değerli, merak etmeyin.

Arkadaşınız kullanıyorsa bir denesin, aynısı olursa ONT kaynaklıdır.
Hocam arkadaşta sorun olmuyor. TT fiber kullanan arkadaşıma sordum ondada böyle bir şey olmadığını söyledi. Benim o başındaki yeşil konnektör 2 defa değişti. Acaba onda mı bir sorun var? 🤔

Hocam arkadaşta sorun olmuyor. TT fiber kullanan arkadaşıma sordum ondada böyle bir şey olmadığını söyledi. Benim o başındaki yeşil konnektör 2 defa değişti. Acaba onda mı bir sorun var? 🤔
SC konnektör aslında montajı en basit şeylerden biri.

Hata yapmış olabilirler desem sürekli LOS ışığı yanar. İlk defa böyle bir durum görüyorum.

Bilemedim şimdi. Baktırmakta fayda var 🤔

SC konnektör aslında montajı en basit şeylerden biri.

Hata yapmış olabilirler desem sürekli LOS ışığı yanar. İlk defa böyle bir durum görüyorum.

Bilemedim şimdi. Baktırmakta fayda var 🤔
Destek kaydı açtım hocam. Gelişmeleri yazarım. Bu arada emin misiniz basit işlem olduğuna? O konnektörü takmak için Türknet'ten 4 tane stajyer geldi taktı. Türknet artık stajyer çalıştırıyor herhalde ucuz işçilik olduğundan. :D

Destek kaydı açtım hocam. Gelişmeleri yazarım. Bu arada emin misiniz basit işlem olduğuna? O konnektörü takmak için Türknet'ten 4 tane stajyer geldi taktı. Türknet artık stajyer çalıştırıyor herhalde ucuz işçilik olduğundan. :D
Benim konnektörü bir tane Trabzon'lu ağabey 2-3dakikada taktı. Ocakta çay vardı ikram edip 3-5 bilgi koparmıştım 😂

bir binaya eğer türk telekom biz fiber çekecek diyorsa oraya türknetinde gelme şansı varmadır ?
İlk olarak hayırlı olsun. Benim fiber işi onaylandı. Sitecek çıkan bütçeyi onaylandığında başlıcaklarmış. 2021 başında fibere kavuşcaz. Normalde TT fiberi ücretsiz çekecekmiş. Boru gibi şeyler olmadığı için biz masraf ödicez. Olsaydı onlar biz ücretsiz fibere kavuşcaktık :(.

Hocam siz onaylandığını nasıl anladınız
Bana da fiber çalışmaları başlatıldı 31.12.2021 tarihine kadar sürebilir diyorlar
Geçiştirmek için böyle diyorlar diye düşünüyoruz TT'ye güven olmaz
Mahalle dönüşümü yapacaksa kaç ay sürer?
TürkNet GİGA FİBER yakınımdaki bir mahalleye geldi acaba oradan bana çekmelerini sağlamak için ne yapmak lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı