TürkNet günlük kopma

AlprnAckbs

Decapat
TürkNet'e geçtim hızım çok iyi ama bağlantım sürekli kopuyor SNR değerim 8.1 oluyor. Aralığı da kısa 20 saniyede bir kopuyor 2 saat sonra normale biniyor. İnternet koparken dikkat ettim hata(pkts) değeri var koparken saniyede 1000 artıyor, kopma yokken 1 dakikada 3 artıyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Benim SNR değerim 8.9 ve 3 yıldan uzun süredir TürkNet kullanıyorum. Hiç kopma falan yaşamadım kablolarda sıkıntı olabilir mi?

TürkNet'e geçtim hızım çok iyi ama bağlantım sürekli kopuyor SNR değerim 8.1 oluyor. Aralığı da kısa 20 saniyede bir kopuyor 2 saat sonra normale biniyor. İnternet koparken dikkat ettim hata(pkts) değeri var koparken saniyede 1000 artıyor, kopma yokken 1 dakikada 3 artıyor, yardımcı olursanız sevinirim.
ben temsılcı ıle konustugumda gunluk 1 2 kere kopmanın normal oldugunu soylemıstı

Şikayet kaydı oluşturmayı denediniz mi?

Hem de ne denedim bana hallettik diyorlar fakat hala aynı.
Benim SNR değerim 8.9 ve 3 yıldan uzun süredir TürkNet kullanıyorum. Hiç kopma falan yaşamadım kablolarda sıkıntı olabilir mi?

Ben de ondan şüphelenmiyor değilim ama şu an mesela 6 saattir kopmadı saat 12 gibi çıldırttı beni.
Mesela güncel olarak baktığımda şu an SNR değerim 7.5 ama kopma yok çok stabil bazı sitelere girerken bayağı yavaşlıyor ama genel olarak iyi.

Sana kim yardım edecek? Kopmalar bölgesel bazen günde 3_5 kere kopabilir yoğunluktan ötürü yada bakım benim oturduğum yerde yağmur yada rüzgar esince önce net sonra elektrik kesiliyor bu bir gün değil 1 hafta değil tam 15 yıldır böyle 200 metre ötede elektrik var bende yok farklı net kullananlarda var bende yok ne yapalım gelsin diye bekliyoruz benim yada senin yapabilecegin bir şey degil bu.

Hem de ne denedim bana hallettik diyorlar fakat hala aynı.

Ben de ondan şüphelenmiyor değilim ama şu an mesela 6 saattir kopmadı saat 12 gibi çıldırttı beni.
Mesela güncel olarak baktığımda şu an SNR değerim 7.5 ama kopma yok çok stabil bazı sitelere girerken bayağı yavaşlıyor ama genel olarak iyi.
Açıkçası ilk geçtiğim dönemde ben de arada kopma sorunları yaşıyordum ama geçeli 3 ay falan oldu kaymak gibi şu an.
Siz yine de sürekli destek kaydı oluşturun, rahatsız edin adamları. Türkiye burası kimse dürtülmeden iş yapmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı