TürkNet İnternet Kopma Sorunu

Portla ilgili sorun olur genelde, bu firmalar turk Telekom alt yapısını kullanır, alt yapı kiminse sorun onda, turknet napsın kardeşim, arıza kaydı bırak, ekip baksın sabırlı olmayı öğrenin az 15 gündür İnternetim yok, turknette 5 aydır hiç sorun yaşamadım, ayın 15 inde İnternet ışığı kırmızıya döndü daha da gelmedi ( port, modem, kullanıcı adı şifre) herşey değişti yine yok iptal ettirip turknet geçiyorum yine, ilk ay fatura vermiyorum, kullanmadığım dönemin faturası da yok, cayma yok, on numara iş. Gidip gelmeler oluyorsa portta sıkıntı olur kısaca, port kimin portu? Turk Telekomun.
Port Türk Telekom'a ait ama hizmeti veren firma TürkNet. Bir problem olduğunda benim muhattabım hizmeti aldığım firma olur. Altyapı sahibiyle iletişime geçip problemi çözmek onların görevi. Ben onlara para ödüyorum.

Ben internetten para kazanıyorum. Sizin gibi 15 gün sabretme imkanım yok. Ayrıca bu şekilde bir gelirim olmasa dahi sabretme zorunluluğum yok. Çünkü ben onlara bu hizmet için PARA ödüyorum. TürkNet ne yapsın demekle olmuyor. Herkes kendi üstüne düşeni yapacak.

Sizin gibi umursamaz insanlar yüzünden bu ülkede esnaflar ve firmalar bu kadar arsızlaşıyor. İhtiyacınız olan hizmeti kullanmak için para verip te bu hizmeti alamamak en basit tabirle dolandırılmaktır.

Daha fazla yorum yapmıyorum. İyi Sosyal'ler.

Son düzenleme:
Yaşadığın ülke Kanada değil kardeşim, beklentilerini ona göre tut, Turk Telekom gibi firmaları elimden geldiğince hayatımdan çıkardım ben (Samsung LG Asus vs)

Yaşadığın ülke bu firmaları denetlemiyor, senin tüketici olarak yapman gerereken büyük firmalara para kaptırmamak, beklemek istemiyorsan git super box kullan.

Burası Türkiye, adamı port yok diye bekletirler. Tıpkı üst geçit olmadığı için yollarda ölmeyi bekleyen çoğu insan gibi.

Git fiber olan bir yere taşın. Oturduğun yerden İnternetim nerdaa demekle gelmiyor İnternet.
Lafı söyleyip iyi sosyaller diyince bişey yapmış olmuyorsun, birde bu moda oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı