TürkNet Hattan Çıkan Hızı Alamama

Makaleler
1
Yer
M Ξ Г S İ И
Daha fazla  
Meslek
D Ø K T Ø R
TürkNet'te yaklaşık 5-6 aydır aboneyim fakat şu 1 haftadır kendinden soğuttu. Ana hattan çıkan hız 76Mbps. Speed test yapıyorum hızım 2-3Mbps çıkıyor. Arıyorum teknik destek alın diyor, elektrikçi çağırdım hiç bi sorun yok boşu boşuna da 250TL'ye yeni modemde aldım. Yaklaşık 300TL çöpe gitti. Bilen arkadaşlar yardım edebilir mi?

Screenshot_20170707-191714.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem arayüzünden modeme bağlı tüm cihazları bağlantıdan atın, sonra Speedtest ile test yapın. Sonucu buraya atın.

Modem arayüzünden modeme bağlı tüm cihazları bağlantıdan atın, sonra Speedtest ile test yapın. Sonucu buraya atın.
Dostum zaten bilinçli kullanıcıyım, modemin arkasından Wi-Fi kapatıyorum, antivirüs vb her şey devre dışı. İP ve DNS otomatik. Sonuç aynı, cevap alabilirmiyim?

TurkNet destek ekibi öyle bir cevap vermez. Ek olarak birkaç konuya bakayım dedim. Hep sizi böyle komik bir şekilde millete "Ağla" falan yazarak TurkNet'i kötülerken gördüm.

Herhalde TurkTelekom çalışanısınız :)

Sorun bütün cihazlarda geçerli mi yoksa sadece pc de olan birşey mi. Vakti zamanında benimde basima gelmişti türk telekom da pc de hız normal telefondan girilmiyor benim ki telefondan kaynaklaniyordu belki sizin sorununuzda böyle olabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı