Türknet upload hızı düşüklüğü

NorthernsKnight

Kilopat
Makaleler
32
Gıbırnet isimli servis sağlayıcıdan Türknet'e geçiş yaptım 2 gün oldu. 14 Upload alıyorken her ne hikmetse Upload hızım 8'e düştü. Geçiş yapmadan evvelde bizzat telefonda görüşerek sordum Upload konusunu, telefonda görüştüğüm beyefendi ne alıyorsanız eski ISS onu alırsınız sıkıntı olmaz diyerek ikna etti beni. Şimdi arıyorum maalesef 8mbit Upload verebiliriz diyerek dalga geçiyorlar. Durum düzeltilmezse gerekirse internet aboneliğimi iptal edeceğim.

Aboneliği direk iptal ettim böyle üçkağıtçı firmalarla 1dk bile uğraşmam. Konu kapanabilir.

Bunun firmanın üçkağıtçılığıyla alakası yok TT halen daha nms profillerini güncellemedi bu yüzden hızınız otomatik düşmüş.

Konuyu okuduktan sonra cevap verirseniz sevinirim. 2 gün önce Gıbırnetten 14 upload alırken port vs değiştirmeden servis sağlayıcı değiştiriyorum. Geçmeden önce diyorum ki upload sıkıntı olur mu yok hayır ne kullanıyorsanız o devam eder. 2 gündür kendilerine sorunumu iletiyorum biz 8 üstünü veremeyiz verdiği cevap.

Konuyu okuduktan sonra cevap verirseniz sevinirim. 2 gün önce GIBIRNet'ten 14 upload alırken port vs değiştirmeden servis sağlayıcı değiştiriyorum. Geçmeden önce diyorum ki upload sıkıntı olur mu yok hayır ne kullanıyorsanız o devam eder. 2 gündür kendilerine sorunumu iletiyorum biz 8 üstünü veremeyiz verdiği cevap.

Geçişte tanımlama yapılmıştır hata düşmez diyen mh da ama şu an alınması gereken hızı alıyorsunuz o yüzden bir şey yapmıyorlar zaten mhların özel nms tanımlamaya yetkisi yok.

Gıbırnet isimli servis sağlayıcıdan Türknet'e geçiş yaptım 2 gün oldu. 14 Upload alıyorken her ne hikmetse Upload hızım 8'e düştü. Geçiş yapmadan evvelde bizzat telefonda görüşerek sordum Upload konusunu, telefonda görüştüğüm beyefendi ne alıyorsanız eski ISS onu alırsınız sıkıntı olmaz diyerek ikna etti beni. Şimdi arıyorum maalesef 8mbit Upload verebiliriz diyerek dalga geçiyorlar. Durum düzeltilmezse gerekirse internet aboneliğimi iptal edeceğim.
Merhaba, yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. Aşağıdaki yorumunuzda iptal ettirdiğinizi iletmiştiniz😔 Kayıt oluşturduğunuz zaman ekiplerimiz dönüş sağlıyorlar.

TT halen daha nms profillerini güncellemedi bu yüzden hızınız otomatik düşmüş.
Hocam, merhaba. Bende TürkNet kullanıyorum. Upload hızım birkaç gün öncesine kadar 15 idi, şuan 8'e geri düşmüş.
Benim sorum olacaktı, derdimi anlatacağım destek kaydı ile fakat;
TT halen daha nms profillerini güncellemedi
Nms profili nedir? Nasıl anlatmam gerekir?

Geri
Yukarı