TürkNet hattımı iptal etmiyor

10.kez e-posta yoluyla mail yollamama rağmen hep aynı mail geliyor. Robot olarak bilgilerde eksiklik var diye hepsini teker teker kontrol ediyorum, fatura ödettiricekler diye girdikleri hallere bak, öderiz ödemesine zaten 1 hafta kullanmadım TT'ye geçtim müşteri hizmetlerinden kayıt sürecinde kandırıldım zaten. Ne yapabilirim ulaşamıyorum da hiç kimseye nereye başvuracağım?

Kurum iptal işlemleri için sitesinin her yerinde iptal işlemi sadece faks yoluyla gerçekleştirilir diye yazmışlar hiç mi sitesine girip nasıl iptal edeceğini araştırmadın? Tek seferde iptal etmişlerdi benim başvurumu. İşi yanlış yapıp benim internetimi kapatmıyorlar diye yazmak da garip olmuş.

Kurum iptal işlemleri için sitesinin her yerinde iptal işlemi sadece faks yoluyla gerçekleştirilir diye yazmışlar hiç mi sitesine girip nasıl iptal edeceğini araştırmadın? Tek seferde iptal etmişlerdi benim başvurumu. İşi yanlış yapıp benim internetimi kapatmıyorlar diye yazmak da garip olmuş.

E-faks ile oluyor diye girmişler sitelerine merak etme kontrol ettim. O yüzden e-faks diye mail ile atıyorum.

İptal işlemini belirtilen doğrultuda yapmamanız tamamen size bağlı TürkNet'e değil. Bir de Tüketici Hakem Heyeti falan yazmışlar komik.
E-faks ile oluyor diye girmişler sitelerine merak etme kontrol ettim. O yüzden e-faks diye mail ile atıyorum.
E-faks ile E-mail aynı şey değil biliyorsunuz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

E-faks ibaresi yok bir daha bakın.

iptal işlemi nasıl yapılır?

Hizmet iptal talebinizi, Abone/Hizmet numaranızın, iletişim bilgilerinizin, imzanızın ve önlü-arkalı kimlik fotokopinizin bulunduğu bir dilekçe ile 0212 216 55 60 numaralı faksımıza gönderebilirsiniz. Bu devirde faks mı kaldı diye sorabilirsiniz. Haklısınız, ancak dilekçenizi ve kimlik fotokopinizi faks ile almamız yasal zorunluluk. İptal belgelerinizi takiben 24 saat içinde faturalamanızı durduracağız ve 7 gün sonra hizmetiniz otomatik olarak sonlanacak. İşleminiz tamamlandığında size SMS ile bilgi göndereceğiz.

İptal Sayfası

Adsız.png

Balon içerisine aldığımı kontrol ederseniz sevinirim. Kafamıza iş yapmıyoruz.
@Maviares @musclepat

Son düzenleme:
Dün iptal dilekçesi vermiştim, bugün işleme almışlar. Birkaç gün içinde sonlanır aboneliğim. Ellerine ulaşıp ulaşmadığını sordun mu? HelloFax kullandım ben.

Eki Görüntüle 654684

Balon içerisine aldığımı kontrol ederseniz sevinirim. Kafamıza iş yapmıyoruz.

Bu belgeyi doldurup altına kimlik arkalı önlü fotokopisini yerleştirip tekrar dener misin?
Eğer tekrar eksik bilgi hatası verirse sistemde bir problem vardır bu mail üzerinden iptal işlemi yeni başlatılmış problemli çalışıyor olabilir. Faks ile işi çözersin olmadı.

İptal için 3000 TL ücret istediler arakdaşlar ciddi mi bu taahhütsüz diye kullanıyordum ben bunu? Kullanmasaydınız vs. dedi telefondaki eleman üstüne ciddi mi bunlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı