TürkNet Her Gece Ping'in Yükselmesi

Yer
Mersin
Selam. Türknet kullanıcısıyım. Her gece saat 9-10 gibi sürekli ping yükseliyor. CS:GO oynuyorum ping sürekli 700'lere çıkıyor. Cidden artık bunaldım. İlk zamanlar böyle olmuyordu. Son zamanlarda çıktı bu olay. Wi-Fi'yi modemden devre dışı bırakınca ping düzeliyor. Hiçbir telefon bağlı olmasa dahi ping yükseliyor Wi-Fi açık olunca. Oyun oynamayınca sorun yok, Google'da takılınca falan ping yükselmiyor ama oyun oynayınca pingden oynanmıyor. Bu nasıl iştir anlamadım. Müşteri hizmetleri de yok arayıp görüşemiyorum. Arıza kaydı bırakıyorum sorun görülemedi diyorlar.

Türknet kullanıcısıyım hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Wifi şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ederim, komşunun çayını alıp bacak bacak üstüne atıp, sosyal medyada gezindiği saatlere denk geliyor sanki.
Türknet'e destek kaydını gece açtım ertesi gün Telekom ekibi geldi.

Türknet kullanıcısıyım hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Wifi şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ederim, komşunun çayını alıp bacak bacak üstüne atıp, sosyal medyada gezindiği saatlere denk geliyor sanki.
Türknet'e destek kaydını gece açtım ertesi gün Telekom ekibi geldi.
Wi-Fi'ye bizden başka bağlanan kimse yok kontrol ediyorum. Sorun başka bir şey ama çözülemiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı