TurkNet Akşam Ve Gece Vakti Ping Yükselmesi

DarelSprings

Kilopat
Daha fazla  
Sabah veya öğlen hiç bir sıkıntı yokken, akşamdan geceye kadar olan sürede pingim yükseliyor. Her zaman Fortnite oynuyorum. Akşam ve gece 150 ping oluyorken, sabah ve öğlen vakitlerinde 60-80ms gibi değerler alıyorum. Sebebi nedir? Yardım ederseniz sevinirim. İnternetim TurkNet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah birşey yokken akşam yükseliyorsa demekki bu durum bölgende ki hattın kullanım yoğunluğuyla alakalı. TurkNet'e bu konu hakkında şikayet bırakmaktan başka yapılabilecek birşey yok.

herkez akşam üstü nete girince altyapın full olsa bile vdsl bağlantısından sonra 100mb 30mbye düşüyor ping yükseliyor sadece akşam üstü.Sabahları yoğunluk olmadığı için full hız alabiliyorsun.Mesela ben uydunet kullanıyorum uydunetin altyapısında öyle bir sıkıntı yok :)

Evet, 1 haftadır bu sorun var. En son TT ile ortak kablo çalışması yapılacak dediler o zamandan beri pingler yükselişte. Yakında düzeltilecek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı