Türknet Hız Düşürme

dgkn.95

Kilopat
Yer
İstanbul/Tuzla
Daha fazla  
Bugün aradılar beni hızımın düşmesi gerekiyormuş 35 Mbps’dan 24 Mbps’a düşürmem gerek hiç bir şekilde müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor. Mail attım doğru mu yaptım bilmiyorum. Bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi ? Tek istediğim şey hızımın düşmesi bunu nasıl yapabilirim?

Bugün aradılar beni hızımın düşmesi gerekiyormuş 35 Mbps’dan 24 Mbps’a düşürmem gerek hiç bir şekilde müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor. Mail attım doğru mu yaptım bilmiyorum. Bilgi sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi ? Tek istediğim şey hızımın düşmesi bunu nasıl yapabilirim?
Galiba türknette tek paket tek fiyat tarzı bir olay var. Yani alabileceğiniz kadar hızı verip fiyatı sabit tutuyorlar.

Twitter üzerinden @Silinen üye isimli hesaba tweet ve mesaj atarak, internetinin üst limitinin 24mbps hıza sabitlenmesini isteyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı