TürkNet için uygun fiyatlı modem önerisi

Hakan20

Decapat
5-6 gün içerisinde TürkNet'e geçeceğim, onların takacağı modem 380 TL çok pahalı bize göre. İkinci el veya sıfır 100-200 TL arası önerebileceğiniz VDSL modem var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu modem mi yoksa alanı genişletmek için olanlardan ı tam anlamıyorumda ben.
Bunu alırsak arkadaşın önerdiğinden gözle görülür bi fark olurmu. Türknet çalışanları gelip buna kurabilir değilmi bide bu firmalara özel değil bu modemler değilmi.

Son düzenleme:
Bu modem mi yoksa alanı genişletmek için olanlardan ı tam anlamıyorumda ben.
Alan genişletici bu efendim. VDSL modem değil.

Keenetic Omni kullanıyorum, çok memnunum, çekim kalitesi çok güzel, evin her yerinden çekiyor, mutfak çok uzak odama fakat iPhone ile 3 çizgi bağlanıyor. Ayrıca modemin çok işlevi var yazılımı mükemmel.

Keenetic Omni kullanıyorum, çok memnunum, çekim kalitesi çok güzel, evin her yerinden çekiyor, mutfak çok uzak odama fakat iPhone ile 3 çizgi bağlanıyor. Ayrıca modemin çok işlevi var yazılımı mükemmel.
Hangi İnternet sağlayıcısı kullanıyorsun, hızı nedir, kopma sıkıntısı felan varmı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı