TürkNet internete uygun modem önerisi

Batuhan Atasoy

Hectopat
Merhabalar bugün evime Türk net internet için başvuru yaptım ve modem almam lazım sizden ricam uygun bütçeli memnun olduğunuz F/P ürünü varsa yardımcı olur musunuz? Ben internette şu modemi gördüm fakat emin olamadım yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Bu modemde güzel sizin attığınızda. Bütçeye göre düşünün.

Memnun musunuz modemden internette yorumlara bakıyorum her iki modem için olumusuz yorum çok var ve bu yorumlarda ister istemez kafamı karıştırıyor boşa para vermekte istemiyorum şimdi N-16 için TürkNet ile uyumlu değil kopmalar oluyor diyorlar bazıları da memnunum diyor bir hayli kafam karıştı açıkçası.

Memnun musunuz modemden internette yorumlara bakıyorum her iki modem için olumusuz yorum çok var ve bu yorumlarda ister istemez kafamı karıştırıyor boşa para vermekte istemiyorum şimdi N-16 için TürkNet ile uyumlu değil kopmalar oluyor diyorlar bazıları da memnunum diyor bir hayli kafam karıştı açıkçası.
Eğer ikisindende endişe duyuyorsanız forumda şuana kadar hiç sorun yaşandığını görmediğim şu modemi önerebilirim.

Eğer ikisindende endişe duyuyorsanız forumda şuana kadar hiç sorun yaşandığını görmediğim şu modemi önerebilirim.

vdsl2 yazıyor normal vdsl ile ne farkı vardır.Bir sorun yaşamam değilmi bununla ilgili

Geri
Yukarı