TürkNet internet aşırı yavaş

Türknet kullanıyorum ve 2 gündür bende de aynı sorun var. Twitch yayını izleyemiyorum. Destek kaydı açtığımda aşağıdaki bilgiyi verip kaydı kapattılar.

Screenshot_3.png

Kaydı tekrar aktif edip değerleri gönderdim. Umarım çözüm bulunur.

Screenshot_2.png

29 Ocak Çarşamba akşam 20:00 gibi aynı sorun bende de başladı. 160p çözünürlükte bile twitch izlenmiyor artı olarak World of Warcraft 200-300 pingle oynamaya çalışıyordum. 10 gündür çok fazla ms var World of Warcraft'ta 60 ms sabitti hep.. Sonra saat 23:30 - 00:00 saatleri arasında düzeldi.. Perşembe günü aynı sorunlar tekrar başladı mesajı yazdığım saatte'de devam ediyor.
Bunun için destek kaydı açtım verdikleri cevap;
turknet.jpg

29 Ocak Çarşamba akşam 20:00 gibi aynı sorun bende de başladı. 160p çözünürlükte bile twitch izlenmiyor artı olarak World of Warcraft 200-300 pingle oynamaya çalışıyordum. 10 gündür çok fazla ms var World of Warcraft'ta 60 ms sabitti hep.. Sonra saat 23:30 - 00:00 saatleri arasında düzeldi.. Perşembe günü aynı sorunlar tekrar başladı mesajı yazdığım saatte'de devam ediyor.
Bunun için destek kaydı açtım verdikleri cevap;
Eki Görüntüle 494607
Arkadaşların dediği gibi biraz tehditten anlıyor bunlar herhalde. Benim kaydımı kapatmadılar, araştırmalar devam ediyormuş. Ben sorunu Chrome tarayıcıya Betternet VPN eklentisi kurarak çözdüm. Yayın izlerken VPN açınca sorun kalmıyor, 1080p izleyebiliyorum. Opera tarayıcının kendi VPNn'i de işe yarıyor bilginize. Şimdilik geçici bir çözüm bu. Destek kaydına verecekleri yanıta göre bilgilendirme yaparım.

Arkadaşların dediği gibi biraz tehditten anlıyor bunlar herhalde. Benim kaydımı kapatmadılar, araştırmalar devam ediyormuş. Ben sorunu Chrome tarayıcıya Betternet VPN eklentisi kurarak çözdüm. Yayın izlerken VPN açınca sorun kalmıyor, 1080p izleyebiliyorum. Opera tarayıcının kendi VPNn'i de işe yarıyor bilginize. Şimdilik geçici bir çözüm bu. Destek kaydına verecekleri yanıta göre bilgilendirme yaparım.
Bugün hiç donma olmadı twitchte. Birde tekrar arıza kaydını açtığımda bu sabah aradılar arıza kaydı açtılar. Hattımı incelediklerinde kopmalar yaşandığını görmüşler. Modemi ben kapatıp açtım ve fişini çektim acaba düzelir mi diye ama bunu kopma olarak görüyorlarsa vayy türknet'in haline :)
Akışına bıraktım bakalım ne olacak. Gelişmeleri burdan paylaşırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı