TürkNet kullanmayın kullandırtmayın

Bu arada 107 TL'lik fatura göndermişler. Daha kurulum ekibi eve geleli 1 hafta olmadı neyin faturasını gönderiyorlar anlamış değilim. Bunlar ciddi kafayı yemiş. :)
Ben turknet kullanicisiyim oncelikle sen alt yapi sorgulaması yapmadan internet baglattiysan boyle sorunlar yaşaman doğaldır 2.ci binadaki telefon kutusundan evinin dairesine gelen kabloda oksitlenme var ise hizin etkilenir 100mb full olarak 1 seneden beri kullaniyorum şahsen boyle sorunlarla karsilasmadim gecmis olsun
Ben kendi siteleri üzerinden altyapımı sorguladım ve kendileri de telefon ile aradığımda sorguladılar. Ayrıca imzalamam için gönderilen sözleşmede de alt yapının desteklediği değer yazıyor ve başka internet sağlayıcılarıda bu hızı verebileceğini söylüyor.

Son düzenleme:
Bende soru işaretleri ile başvurdum İstanbul'da tanıdık TTNET altyapısı ile geçiş sağladı memnunum diyor ben Kocaeli'den bugün geçiş saglandım sabah iyi gibiydi şu an arıza kaydı açtım internet yok sayfalar geç yükleniyor. Pazartesine kadar sabırla bekleyeceğim inş düzelir bnde paket yükseltirim yoksa 129 TL'ye TTNET'ten 35 mgb hız alacağım.

Kurulum ücreti alınıyor. Zaten o da bir aylık fatura kadar.
Ekran Alıntısı.PNG

Önceki ay belgelerini göndermişsin, internetini kurmuşlar, bu ay da faturan gelince vay efendim Türknet kullanmayın, kullandırtmayın. Değişik bir kardeşmişsin sen.

Eki Görüntüle 638508
Önceki ay belgelerini göndermişsin, internetini kurmuşlar, bu ay da faturan gelince vay efendim Türknet kullanmayın, kullandırtmayın. Değişik bir kardeşmişsin sen.
Konuyu okumadan konuşanları anlamıyorum. Adam derdini anlatmış. Sen üşenip okumadığın için kafadan bir şeyler sallıyorsun.

Arkadaşlar, iptal ettiler. Ben son olarak benden onay almadan abonelik açmalarını sağlayan hukuki argümanları benimle paylaşmaları istemiştim. Buna cevap alamadım. Daha sonrasında yeniden kurulum ekibi göndermek için aradılar. Kimlik fotokopisi istediler. İptal etmeyelim vazgeçin falan dediler. Sözleşmeyi atmamı istediler. İptal için dilekçe yazıp göndermemi falan istediler. Toplamda 10'a yakın mail attılar. Ayrıca birkaç kez de aradılar. Ben hiçbirine geri dönüş yapmadım. Daha sonrasında iptal ettiklerine dair mail attılar. Sistemden baktığımda da faturalandırmanın iptal edildiği gözüküyor.

Geçmiş olsun hocam. İmza yok, onay yok abonelik açmaya çalışmaları en başından saçmaydı zaten. Tuhaf gelen şey ise faturayı iptal etmek için sizden abone olup geri vazgeçmenizi istemeleri.
Çözüldüğüne sevindim. En azından burada insancıl davranmışlar. Sözleşme gönderilmeden abonelik başlatılması büyük suçtur. Ucuz kurtulmuşlar

Yeni konular

Geri
Yukarı