TürkNet nasıldır?

Önermem ben 21 gün dayanabildim altyapı sorguladığımda 16 Mbps hız verebilecekleri yazıyordu fakat 9 Mbps anca verebildiler fakat asıl sorun müşteri hizmetleri aşırı berbat ve 2-3 hafta internette aşırı kopma oldu. Canlı dersin ortasında internet çöküp durdu. Ayrıca evimizde öğretmen olduğu için canlı derslerin kopukluğu normalden 2-3 kat daha kötü bir durum oldu maddi anlamda da sıkıntıya sokacaktı.
18 gündür sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ve çok memnunum. Ben öneririm ama ülkemizde internet biraz şans işi. Daireme 30 saatte bağlantısı kurulup beni memnun edebilen servis sağlayıcısı sizi memnun etmeyebilir, tabii bu sadece TurkNet için değil her servis sağlayıcısı için geçerli. Ben bağlatın derim, hizmetten memnun kalmazsanız başka bir servis sağlayıcısına geçersiniz.

Memnun kalmadık fakat iptal etmiyorlar şu an Türk Telekom kullanmaya geri başladık biz çünkü internetleri kötü de olsa destek ekibi var sorun er ya da geç çözülüyor fakat TurkNet kayıt olurken gayet iyi sonrasında çok kötü bir servis sağlayıcısı. Eğer fiber altyapınız varsa alın ama bakırsa TurkNet en iyisi gibi gözüküyor Starlink gelene kadar.

TurkNet nasıldır?

Tek sıkıntı, sıkıntı olursa neredeyse hiçbir şey yapamamanız.

TurkNet'in müşteri hizmetlerine ulaşmasının ayrı bir dert olduğunu geçtim düzgün bir cevap almak için belki 1 ay uğraşmanız gerekiyor.

Ben 1 yıl uğraştım düzgün cevap alamadım.
Sonra şans eseri düzeltebildim ve sorun çok küçük bir şeymiş aslında.

Geri
Yukarı