TürkNet nasıldır?

yusufcauann

Femtopat
Şu an Türk Telekom kullanıcısıyım. TürkNet'in sunduğu hizmetler daha avantajlı olduğu için geçmek istiyorum. Altyapımı sorguladılar ve fiberi destekliyor. 100 Mbps'e kadar desteklenir dediler. Daha önceden veya halihazırda kullanan arkadaşlar varsa önerir misiniz? Hız ve oyunlarda alınan ping stabil mi? Müşteri hizmetleri nasıl? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

hadwiger

Kilopat
Makaleler
37
Yer
9. Ana Jet Üssü
Bir gün önce atılmış bir video, izleyin derim.

MisakiTaro

Gigapat
Makaleler
9
Yer
Amasya
Şöyle diyeyim. Altyapın kötü ve sıkıntılıysa sen de sorun yaşarsın.

İlk NetSpeed'e geç, sorun olursa Türk.NET kullanırsın.

avricaS

Picopat
Ben daha önce yazlık bir bölgede kullandım. 35Mbps'e kadar destek veriyordu ancak maksimum 18Mbps'yi zor gördüm. Tabi ki şehirde bu olay değişebilir ama iptal etmek istediğimde çok sorun çıkarttılar. Yaklaşık iki ay sürdü iptal etmem ve bu sırada iptal belgelerini bile yolladığımız halde fatura kesilmeye devam etti ve her seferinde iptal belgeniz yok dendi. Büyük bir şehirde bu sorunları yaşar mısınız bilmiyorum. Ben Aydın/Kuşadasında yaşadım bu sorunları.

HakanCT

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tarkov
1 yıldan fazla oldu geçeli ve özgürüm artık diyorum çünkü 75 Mbps interneti 95₺'ye alıyorum. Lider operatörlerde 130-150 en az. Aynı internete niye daha fazla ödeyeyim?

IOETER

Picopat
İnternet konusunda sıkıntı yok ama müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız denecek kadar zor.

Yukarı