TürkNet Ne kadar sürede bağlanır?

yenneferw

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, uzun süre Millenicom'un bağlanmasını bekledim. (10-11 gün) Yine de bağlanmadı. Artık biraz daha fazla vererek Türknet bağlatmayı planlıyorum. Yarın işlemleri başlatacağım. Cuma- Cumartesi'ye bağlanmış olur mu? Uzun süre internetsiz kaldık ve artık internete iyice aç hale geldim...

Eskişehir/Tepebaşı civarlarında kalıyorum.

Merhaba, uzun süre Millenicom'un bağlanmasını bekledim. (10-11 gün) Yine de bağlanmadı. Artık biraz daha fazla vererek TurkNet bağlatmayı planlıyorum. Yarın işlemleri başlatacağım. Cuma- Cumartesi'ye bağlanmış olur mu? Uzun süre internetsiz kaldık ve artık internete iyice aç hale geldim...

@TurkNet Destek Ayşegül

Merhaba, uzun süre Millenicom'un bağlanmasını bekledim. (10-11 gün) Yine de bağlanmadı. Artık biraz daha fazla vererek Türknet bağlatmayı planlıyorum. Yarın işlemleri başlatacağım. Cuma- Cumartesi'ye bağlanmış olur mu? Uzun süre internetsiz kaldık ve artık internete iyice aç hale geldim...

Hocam vala normal internet olarak söyleyim hayatınızın en güzel en dogru karanızı veriyorsunuz bide alt yapı varsa ve ethernet kablosu ile baglanırsanız dünyadan marstaki uzaylı ile bile konuşabilcek internetiniz olur.Tamam çok övdüm.

@JBKARTAL Umarım bu sefer istediğim internete ulaşmış olurum. Millenicom sağ olsun beni her şeyden soğuttu. Neymiş port numaram 5 hane fazlaymış. İlk defa duyuyorum ve önceki konuşmalarımda hiç bundan bahsetmediler. 10.günün sonunda bu bahaneyi önüme seriyorlar. Aman aman Millenicom'a geçmeyi düşünürseniz 10 kez düşünün. TürkNet beni istediğim internet hizmetine ulaştırır umarım.

@JBKARTAL Umarım bu sefer istediğim internete ulaşmış olurum. Millenicom sağ olsun beni her şeyden soğuttu. Neymiş port numaram 5 hane fazlaymış. İlk defa duyuyorum ve önceki konuşmalarımda hiç bundan bahsetmediler. 10.günün sonunda bu bahaneyi önüme seriyorlar. Aman aman Millenicom'a geçmeyi düşünürseniz 10 kez düşünün. TürkNet beni istediğim internet hizmetine ulaştırır umarım.
Dedigim gibi olcaksınız hocam ben öyle oldum.

Merhaba, genel olarak aktivasyon süreci 2 ila 6 gün içerisinde tamamlanıyor. Sizi de aramızda görmek isterim 🙂

Millenicom beni kandırdı. Üst yönetime bağladılar. Özel olarak ilgileneceğiz falan filan dediler. 1-2 gün bekleyeceğiz artık. Olmadı Türknet bekle bizi modu.

Sadece 1 günde Türknet bağlandı. Harikasınız. @TurkNet Destek Ayşegül <3

Son düzenleme:

Geri
Yukarı