TürkNet önerilir mi?

Birkaç yerde güzel olduğunu okudum. Biraz araştırdım ve akşam saatlerinde (yanlış hatırlamıyorsam 19:00-00:00 arasıymış) hız düşüşü oluyormuş. Hatta birisinin 100 Mbps'den 25 Mbps'ye düştüğünü okudum. Olur mu bu kadar düşüş? Sonuçta evdeki herkes o saatlerde evde oluyor. Bir sıkıntısı olur mu bunun gibi?

Ayrıca TurkNet'e geçmeyi düşünüyoruz. Altyapı sorgulattık ve aşağıdaki sayfa geldi.
Eki Görüntüle 960296

100 Mbps'ye kadar destekleyeceğini söylüyor ama açıkçası çok inanmıyorum ona.
85 TL'ye 35 Mbps alabilir miyim gerçekten? Farklı yerlerden sorgulattığımda 63 Mbps destekler diye gösteriyordu.

Yıllardır TurkNet kullanıyorum altyapın sağlam ise öneriyorum. Teknik hizmet konusunda ben hiç sıkıntı yaşamadım fakat yaşayan çok var zaten Türk Telekom ilgileniyor teknik arızlarla. 100 Mbps ve üstü destekliyorsa 100 Mbps verıyorlar seninki 63 desteklediği için 35 veriyorlar 50 Mbps'lik paketleri yok diye biliyorum.

Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Paketim 75 Mbps ilk günden beri sabit 72 Mbps alıyorum. Saat fark etmeksizin hiç yavaşlamadı şu ana kadar çok memnunum.
Yıllardır TurkNet kullanıyorum altyapın sağlam ise öneriyorum. Teknik hizmet konusunda ben hiç sıkıntı yaşamadım fakat yaşayan çok var zaten Türk Telekom ilgileniyor teknik arızlarla. 100 Mbps ve üstü destekliyorsa 100 Mbps verıyorlar seninki 63 desteklediği için 35 veriyorlar 50 Mbps'lik paketleri yok diye biliyorum.

Desteklenmeyen yerlerde 50 Mbps paketi teklif ediyorlar.

Bölgeden bölgeye değişiyor. Adresinize yani altyapınıza bağlı. Ben Ümraniye'de ikamet ediyorum. 75 Mbps Download 8 Mbps Upload alıyorum ve hiç bir sıkıntı yaşamadım 2.5 senedir. Kuzenim 100 Mbps kullanıyor o da bir kez bile sorun yaşamadı. Altyapınız iyi ise sıkıntı olmayacaktır büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı