TürkNet Paket Yükseltme Sorunu

Dr. Uğur

Hectopat
TürkNet üzerinden paketi mi yükselteyim dedim 16Mbps paket çıkıyor? Bunun sebebi ne olabilir? Altyapım 70Mbps'e kadar destekliyor hatta sözleşme de bile öyle yazıyordu.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    52,8 KB · Görüntüleme: 184
Bende de aynısı olmuştu.35 mbps'lik paket ile kullanıma başladım sonrasında özgür iletişim paketine geçip 80 küsür mbpsye kadar hız alabiliyordum ve bir kaç gün bekledim geçmeye karar verdim üst pakete geçiş yapamıyordum.2-3 gün sonra tekrar tarife değişikliği denediğimde 75 küsür mbps alabiliyordum.Büyük ihtimal bişeyin eksikliği var(port olabilir yüksek hız veren tam bilmiyorum sadece tahmin yanlış bilgi vermiş olmayayım) ve yer olunca üst pakete geçiyosun.

Bende de aynısı olmuştu.35 mbps'lik paket ile kullanıma başladım sonrasında özgür iletişim paketine geçip 80 küsür mbpsye kadar hız alabiliyordum ve bir kaç gün bekledim geçmeye karar verdim üst pakete geçiş yapamıyordum.2-3 gün sonra tekrar tarife değişikliği denediğimde 75 küsür mbps alabiliyordum.Büyük ihtimal bişeyin eksikliği var(port olabilir yüksek hız veren tam bilmiyorum sadece tahmin yanlış bilgi vermiş olmayayım) ve yer olunca üst pakete geçiyosun.
VAE mi yoksa YAPA altyapısında mı kullandınız?

Ara sıra girip tekrar kontrol edin, bazen paket değişikliğinde bu şekilde 16Mbps gözüküyor, daha sonra düzeliyor. İsterseniz destek kaydı da açabilirsiniz.

@Dr. Uğur aynı sorunu şu an ben yaşıyorum. Dün interneti kullanmaya başladım paket teklifini kontrol ettiğimde 75mbps teklifi sundu. Birkaç saat içerisinde teklif 16mbps a düştü. Talep açtım beklemedeyim bakalım. Sen sorunu çözebildin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı