TürkNet paket yükseltmesi sonra hızlar aynı

dedemlililer

Hectopat
Bugun saat 5 buçukda 35Mbit olan paketimi 100Mbit'e yükselttim. Talebimin üzerinden 3 buçuk saat geçti. Upload değerim normalde 6 idi. Şimdi 8 olmuş yani upload yükselmiş. Ama download hala 35Mbit'de sınırlı. Kablolu bağlantı ile 33-34 alıyorum. Sisteme baktığımda paket yükseltme işlemi hala sürüyor diyor. Zate normalde 24 saat sürermiş. Yani daha süre dolmadı. Ama upload değeri yükselip download değişmeyince bir şüphelendim. Sizce destek kaydı açayım mı yoksa kendisi çözülür mü?

Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence 24 saat dolana kadar bekleyin. Düzelmezse aramanızı öneririm.
Sanirim VAE kullanicisiniz upload hizina sadece TT mudahale edebiliyor onun icin daha erken acilmis olabilir.

Modeme bakınca aldığım download olarak 100Mbit gösteriyor ama alamıyorum.
modem.png

Bende yükseltmiştim online işlemlerden anında yükseldi hız. Saat, dakika bile sürmedi. Destek kaydı açıp sor en iyisi.

teşekkürler. Bende de upload anında yükseldi ama downloadda değişiklik yok

Türknet online işlemlerde paketiniz, yeni geçtiğiniz paket mi yoksa eski paketiniz mi görünüyor? Ben de geçen hafta 75'lik pakete geçiş yaptım. Geçiş bir gün sürdü. Daha sonrasında online işlemlerden kontrol ettiğimde paketimin yükseldiğini gördüm. Ama hızın etkin olması için modeminizi kapatıp açmanız gerekli.

Türknet online işlemlerde paketiniz, yeni geçtiğiniz paket mi yoksa eski paketiniz mi görünüyor? Ben de geçen hafta 75'lik pakete geçiş yaptım. Geçiş bir gün sürdü. Daha sonrasında online işlemlerden kontrol ettiğimde paketimin yükseldiğini gördüm. Ama hızın etkin olması için modeminizi kapatıp açmanız gerekli.

Şuan sistemde gözüken paketim 35Mbit. Modemi kapatıp açıyorum. bakalım düzelecek mi?

edit: @AlgoritMa şimdi tekrar baktım. 100Mbit gözüküyor.

Geri
Yukarı