Türknet Ping Değerleri

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
TTNET kullanıyorum. Ve taahhüdü sonladırıp TürkNet'e geçmeye karar verdik. 35 Mbps kadar hızımın desteklediği yazıyordu. Benim Sadece tek bir sorum olacak. Yurt dışı çıkışları TTNET ile bir farkı var mı yani dahamı iyi PUBG'de Fortnite vs. Gidip de internet sağlayıcısı önermeyin. TTNET altyapısı kullanmayan ben tüm şansımı denedim ne yazık ki Superonline veya Kablonet bağlatmıyorlar Kablonet'in bana dediği özel bir çalışma olmadan altyapımı koyamıyoruz dediler Superonline klasik müstakil ev bahanesi yaparak geçiştirmeye çalıştı. Ben şu an TTNET ile aldığım ping değerleri sizlere söyleyeyim. PUBG 60-70 arası 50 ping hiç görmedim. Fortnite değişiyor bir maç 30 çok nadir görüyorum. Genelde 50-90 arası bana tanımladıkları paket TürkNet'e 35 Mbps indirme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamen altyapıya bağlı bir durum ping değerleri tesisatınız eski olur ping çıkar, altyapınız kötü olur ping çıkar herşey olabilir ben şahsen bir firmadan bir firmaya geçiş yapıpda öyle arada çok bir fark göreni görmedim ping konusunda. TürkNet firmasından tekrardan Türktelekoma geçmiş bir müşteri olarak şunu söylüyorum TürkNet firmasında 40 ping alırken TTNET firmasında 20 ping alıyorum şuan şunuda unutmamak gerekir altyapı sahibi TTNET olduğu için onların kararına kalmış senin kaç ping alıcağın :).

İster Netspeed alın ister Turknet ister Millenicom Türk Telekom altyapısında olacaksınız. O yüzden pek ümitlenmeyin ama Turknet sizi ping konusunda üzebilir de sevindirebilirde bu altyapınıza bağlı. Ben sizin yerinizde olsam 1 ay Turknet bir ay da Netspeed'i denerdim. Hangisinde memnun kalırsam onunla yoluma devam ederdim.

İster Netspeed alın ister Turknet ister Millenicom Türk Telekom altyapısında olacaksınız. O yüzden pek ümitlenmeyin ama Turknet sizi ping konusunda üzebilir de sevindirebilirde bu altyapınıza bağlı. Ben sizin yerinizde olsam 1 ay Turknet bir ay da Netspeed'i denerdim. Hangisinde memnun kalırsam onunla yoluma devam ederdim.
TürkNet firmasından çıkmak için günlerinizi harcıyorsunuz ben 15 gün uğraştım başka firmaya geçmek için şunuda unutmamak gerekir üzücü bir durum olursa. Netspeed yada TürkNet firmasından TTNET gibi firmalara geçmek için iptal ettirmeniz gerekli iptal konusunda fazlasıyla üzüyorlar.

@Ederleyzi Eğer ki Turknet YAPA'daysanız iptal etmeden geçemezsiniz ama VAE(TT altyapısı)ndaysanız direk geçebiliyorsunuz uğraşmanıza gerek yok başvurduğunuz firma sizin için uğraşıyor.
TürkNet firmasında istediğiniz altyapıda olun yinede TTNET firmasına geçiş yapamıyorsunuz, bizzat kendim yaşadım bu durumu müdürlüğe kadar bile çıktım o sadece TürkNet - Netspeed - Milenicom firmaları arasında gerçekleşiyor ama böyle tanınan Vodafone - Turkcell Superonline - TTNET gibi firmalara geçiş yapmak istediğinizde iptal ettirmeniz gerektiğini dile getiriyorlar yani uğraşmak istemiyorlar. (YAPA Altyapısında olmama rağmen bunları yaşadım.)

2 senedir Turknet kullanıyorum. TT kullanırken CS:GO pingim 45-65 arasıydı, Turknet'de de aynı durumda. PUBG sadece Turknet varken oynadım, o da 45-65 ping civarı. LoL'de ise TT'de TR SV'si açılmadan 46 idi, TR Server açılınca 13 ping alıyordum, Turknet'e geçince de ilk önce 13tü şu aralar 20 ping alıyorum.

2 senedir Turknet kullanıyorum. TT kullanırken CS:GO pingim 45-65 arasıydı, Turknet'de de aynı durumda. PUBG sadece Turknet varken oynadım, o da 45-65 ping civarı. LoL'de ise TT'de TR SV'si açılmadan 46 idi, TR Server açılınca 13 ping alıyordum, Turknet'e geçince de ilk önce 13tü şu aralar 20 ping alıyorum.
Sanırsam sende bursada oturuyon.O zaman pingim yine aynı olur senle ben tr servarına 15 ms le bağlanıyorum tr serverı gelmeden önce 55-56 dı pubg de 60-70 türknete geçecem o zaman

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı