TürkNet Valorant ping değerleri

Kocaeli'de yaşıyorum,
TurkNet VDSL2 - 75 Mbps paketi,
Minimum: 12 MS
Maksimum: 26 MS
Ortalama: 16-22 MS.
Yeni gördüm kusura bakmayın. Diğer forumlarda TürkNet oyun modu diye birşeyden bahsediyorlardı acaba o modu açmak için iç tesisatımı yenilettirmek gerekir mi veya aktif altyapıda olmam mı gerekiyor? Sizin bir bilginiz var mı?
Aktif altyapıda yani YAPA'da olmanız gerekiyor.

Bir bilgim yok üzgünüm :(.
Teşekkür Ederim :).
Kocaeli'de yaşıyorum,
TurkNet VDSL2 - 75 Mbps paketi,
Minimum: 12 MS
Maksimum: 26 MS
Ortalama: 16-22 MS.

Aktif altyapıda yani YAPA'da olmanız gerekiyor.
Benim arka sokağımda fiber var ama bizde ADSL fiberi uzatabilir miyim? Veya 2 sokak ötede YAPA altyapı var yine ADSL peki onu uzattırma şansım var mı? (TürkNet'i 2 yıl önce iptal ettirmiştim bana: Sizin lokasyonunuza altyapı yapma planımız var isterseniz bekleyebilirsiniz. Tarzı birşey söylemişlerdi. Bende umutlanıp bugün TürkNet aldım, Türk Telekom ekipleri iç tesisat döşemeye gelecekler TürkNet veya Türk Telekom ile görüşsem beni YAPA'ya geçirirler mi?

TürkNet veya Türk Telekom ile görüşsem beni YAPA'ya geçirirler mi?
Böyle bir durum olacağını sanmıyorum, farklı sokaklarda bahsettiğiniz fiber/YAPA altyapıları farklı saha dolabı/santrale bağlı oldukları için var. Siz ise onlardan farklı bir saha dolabına bağlısınız.
ADSL altyapı varken YAPA olması pek fayda etmez. YAPA'daki verim en iyi VDSL altyapılarda alınır, tabii oda santral/saha dolabı arası mesafe çok yoksa.
Bölgenize VDSL/fiber altyapı gelmesini bekleyeceksiniz. Dilerseniz dilekçe vs. verebilirsiniz bulunduğunuz il/ilçedeki TT müdürlüğüne giderek.

ADSL altyapı varken YAPA olması pek fayda etmez. YAPA'daki verim en iyi VDSL altyapılarda alınır, tabii oda santral/saha dolabı arası mesafe çok yoksa.
Bölgenize VDSL/fiber altyapı gelmesini bekleyeceksiniz. Dilerseniz dilekçe vs. verebilirsiniz bulunduğunuz il/ilçedeki TT müdürlüğüne giderek.
Teşekkür ederim. Yaklaşık ne kadar sürer altyapı yapmaları acaba? Bir bilginiz var mı? Tahminen 3-4 ay arası bana uygun ama daha fazla bekleyemem sabırsız birisiyim :D. Ve ben santrale 123 metre civarı uzaktayım sanırsam kaç mbps alırım veya tam olarak nereden bakabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı