TürkNet Valorant ping değerleri

Komutan8021

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming GT502 V2, Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz, Asus TUF Gaming B650M-Plus WIFI, ASUS TUF GAMING GeForce RTX 4090 OC 24GB, Corsair Vengeance 32GB 6000MHz DDR5 CL36, Kingston FURY Renegade PCle 4.0 NVMe M.2 2280 2TB, Asus ROG Strix 850W 80+ Gold Auro Edition PCle Gen 5.0, Asus TUF Gaming LC II 360,
Herkese tekrardan merhabalar. Öncelikle bana önceki yorumumda yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum. Onların sayesinde altyapıya başvurma konusu hakkında bilgi sahibi oldum. Şimdi gelelim konumuza. Acaba aranızda ADSL/VDSL/Fiber bir şekilde TürkNet kullanarak İstanbul'da Valorant oyununu oynayanlar var mı? Eğer varsa ilk önce hangi altyapı üzerinden oynadıklarını ve minimum/maksimum/ortalama şeklinde yazmalarını rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Not: Önceki yorumumda azıcık hevesli olduğumdan dolayı adresimi fark etmeden paylaşmışım. Ve ufak bir yazım hatası yaptığım için yorumumu düzenleyemedim ama sağ olsun yorumlarda söylediler ve yetkili birisi durumu daha fazla kişi görmeden düzeltti. O arkadaşa ve yorumlarda bana yardımcı olan kişilere teşekkürlerimi sunuyorum.

Yarışmaya İç Anadolu'dan bağlanıyorum, değerlerim şu şekilde;
Türknet VDSL kullanıyorum,
Minimum:25,
Maksimum:40(Eskiden Wi-Fi kullanırken daha yüksek çıkabiliyordu fakat bu Türknet ile alakalı değildi),
Ortalama:28-29, evet benim değerlerim bu şekilde diğer yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

Yarışmaya İç Anadolu'dan bağlanıyorum, değerlerim şu şekilde;
Türknet VDSL kullanıyorum,
Minimum:25,
Maksimum:40(Eskiden Wi-Fi kullanırken daha yüksek çıkabiliyordu fakat bu Türknet ile alakalı değildi),
Ortalama:28-29, evet benim değerlerim bu şekilde diğer yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bende Superbox ile oyun oynanamadığı için ADSL altyapıma TürkNet aldım bugün. İnşallah düzgün oynayabilirim oyunları.

ADSL altyapı çoğunlukla sorun çıkarı, umarım sizinki çıkartmaz.
Bilmem bina zaten eski belki iç kablo döşemek için geldiklerinde onlara durumu anlatırım diye aldım zaten. Çünkü bizim bir sokak arkada fiber var ve bina yeni değil galiba fazla kişi yaşıyor diye var ama biz onlardan daha fazla kişiyiz bilmem valla durum onla ilgili olmayabilir.

Evet, bir çok internet sorunu yaşayan çoğunlukla ADSL kullanıcıları oluyor :(.
Açıkçası üzüldüm :(. Bende Superbox'ta 39-130 ping arası oynuyordum genellikle 80 civarı belki umut vardır diye TürkNet aldım.

Denemeden bilemeyiz umudunuzu kesmeyin :).
Yeni gördüm kusura bakmayın. Diğer forumlarda TürkNet oyun modu diye birşeyden bahsediyorlardı acaba o modu açmak için iç tesisatımı yenilettirmek gerekir mi veya aktif altyapıda olmam mı gerekiyor? Sizin bir bilginiz var mı?

Geri
Yukarı