TürkNet sabit hat verme sorunu

inancatil

Kilopat
Daha fazla  
Biz yıllardır Superonline Fiber kullanıyorduk fakat son zamanlardaki fiyatlar yüzünden TürkNet'e geçmek istedik. Evimizde sabit telefon kullanmıyorduk. Türk Telekom'dan gelen kişi telefona sinyal gelmediğini söyleyince gidip Turk Telekom'dan sabit hat aboneliği başlattım ve telefon numarası aldım. (Bu gerekli mi hala emin değilim) Aylık 30 lira gibi bir ücret ödeyeceğim ayrıca sadece telefon için. Şimdi de Türknet'den gelen SMS'te farklı bir sabit hat numarası geldi. Şu anda evimizde Türk Telekom'dan aldığımız çalışan bir ev telefonu ve çalışmayan bir internetimiz var. TürkNet'e de malum ulaşmak mümkün değil. Acaba ne yapmam gerekiyor bu aşamada?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bekleyin akşamına açılacaktır. Benim de kayıt olduğum ilk gün aktif olmuştur diye mesaj geldi ama internet aktif değildi. Gün içerisinde aktif edeceğiz dediler ve akşamına aktif oldu.
Siz abone olmadan zaten sinyal verilmez, boşuna TT'den hat aldınız, TurkNet zaten gelip bütün kurulumları yapıyordu. Artık evde kurulum hizmeti vermeye başladılar. TT'den aldığınız sabit hattı kapatın, boşuna ücret ödemiş olacaksınız. TurkNet'in sattığı pakete bakarsanız sabit hattın zaten dahil olduğunu göreceksiniz.

Kullanıcı adı ve şifresi geldi mi ? Hizmetiniz aktif olmuştur vs. diye mesaj geldi mi ?

Siz abone olmadan zaten sinyal verilmez, boşuna TT'den hat aldınız, TurkNet zaten gelip bütün kurulumları yapıyordu. Artık evde kurulum hizmeti vermeye başladılar. TT'den aldığınız sabit hattı kapatın, boşuna ücret ödemiş olacaksınız. TurkNet'in sattığı pakete bakarsanız sabit hattın zaten dahil olduğunu göreceksiniz.

Kullanıcı adı ve şifresi geldi mi ? Hizmetiniz aktif olmuştur vs. diye mesaj geldi mi ?
Kusura bakmayın, hesabım banlandı bir süreliğine cevap yazamadım. Arkadaştan rica ettim yazmak için.

Evet kullanıcı adı ve şifresi geldi. Aktif olmuştur diye de geldi. Evde kurulum hizmeti için online işlemlerden desteğe yazın dediler az önce. Sanırım ilk aradığımızda öyle bir hizmet almadık. Şimdi başka bir sorun da eski online işlemler paneline erişemiyorum. Destek talebinizde bir güncelleme var diye mail geldi ama sadece aktivasyon, belgelerim, paket bigileri ve kargo takip seçenekleri var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı