TürkNet sabit olmayan hızın nedeni modem mi?

Hocam tbtnete bakin isterseniz 85 liraya veriyorlar 100mgbt fiberi 1 yil sabit fiyat garantili. Ben telekomdan erken kurtulmak icin turknete gectim 130 lira cayma payı cikti onuda oduyorlar diye ayni fiyat dedik turknet aldik bi ay olmadan zam yedi keske tbtnete gecseydim diyorum. Tek sikintisi cgn havuzu muhabbeti turknette o yok en azindan benim icin.
TurkNet'in diğer ISS'lere göre interneti daha özgür kılması kendisini her zaman tercih edilesi kılıyor. En basitinden sadece dns değiştirerek bütün sitelere girebiliyorsunuz. Bence bu büyük bir artıdır.

Sanal IP olmaması güzelmiş hocam. Kullananların nerdeyse hepsinde Sanal IP var TurkNet'te.

TurkNet'in diğer ISS'lere göre interneti daha özgür kılması kendisini her zaman tercih edilesi kılıyor. En basitinden sadece dns değiştirerek bütün sitelere girebiliyorsunuz. Bence bu büyük bir artıdır.

Sanal IP olmaması güzelmiş hocam. Kullananların nerdeyse hepsinde Sanal IP var TurkNet'te.
Evet bende şaşırdım belki yeni abone olduğum içindir ilerde değişebilir.

Yakında ona da zam gelir bence.
Yeni kullanici icin gelebilir ancak abonelik baslatinca 1 yil sabit fiyat garantisi veriyorlar. Acele etmeyip bekleseydim bu ayin 17sinde bitiyordu taahhüdum hic turknete bulasmazdim 85 tlye keyfimize bakardik bir yil. Benim tbtnette 100mgbt vdsl hattim var birde 75 lira ödüyorum mukemmel fiyat.

90-100 Mbps arası ideal kabul edilir. TT'nin müdahele edeceğini düşünmüyorum. Bu arada ONT cihazı değiştirilmesi yerine, hız profilinizi 130 Mbps gibi değerlere çıkarırlar.

90-100 Mbps arası ideal kabul edilir. TT'nin müdahele edeceğini düşünmüyorum. Bu arada ONT cihazı değiştirilmesi yerine, hız profilinizi 130 Mbps gibi değerlere çıkarırlar.
Hıza bir diyeceğimiz yok ama bir aboneye 95 bir aboneye 130 verince adaletsizlik oluşuyor. Ping de cabası.

Yeni konular

Geri
Yukarı