Türknet Sık Sık Kopma Sorunu

nakoto321

Hectopat
Daha fazla  
Türk Telekom'dan buraya sırf AKK'si yok diye geçtim. Fakat sürekli saniyelik kopmalar oluyor. SNR ve hat zayıflaması değerlerim gayet iyi 3-4 kere destek kaydı oluşturdum fakat sürekli hep aynısını ankastre kutusunu kontrol edin diyorlar.

Kopyala yapıştır yapıp geçiştiriyorlar modemde de internet gittiğin de bazen ışıklar gitmiyor DSL ve internet sürekli yanıyor. Modemin raporlarına baktığımda ise bunlar yazıyor lütfen yardımcı olur musunuz ne anlama geldiğini.
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bendede aynı sorun vardı ankastre sorununu çözdüm bir hafta sonra yine başladı destek ekibine tekrar yazdım düzeldi telefonla arayın eve çağırın isterseniz.

Türk Telekom'dan buraya sırf AKK'si yok diye geçtim. Fakat sürekli saniyelik kopmalar oluyor. SNR ve hat zayıflaması değerlerim gayet iyi 3-4 kere destek kaydı oluşturdum fakat sürekli hep aynısını ankastre kutusunu kontrol edin diyorlar.

Kopyala yapıştır yapıp geçiştiriyorlar modemde de internet gittiğin de bazen ışıklar gitmiyor DSL ve internet sürekli yanıyor. Modemin raporlarına baktığımda ise bunlar yazıyor lütfen yardımcı olur musunuz ne anlama geldiğini.
Eki Görüntüle 326989Eki Görüntüle 326990
Dostum bende aynı şekilde sorunlar yaşıyordum modemini son Firmware güncellemesi ile güncelle.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı