Türknet taahhütsüz internet kampanyası nasıl?

kutlugalp

Hectopat
Daha fazla  
Aslında şu anda Türknet taahhüt'süz internet kampanyası bana çok uygun ama aklıma bir kaç soru takıldı. O soruları sormak için konuyu açtım yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.

Kampanyanın internet adresi=
TurkNet’te herşey olması gerektiği gibi.

° Firmanın geçmişi nasıl?
° Kullananlar memnun mu?
° Kahramanmaraş'a hizmet sunuyorlar mı?
° Sadece kredi kartı ile mi başvuru yapa bilirim yoksa başka bir yollu var mı?
°İnternet hızında sorun yaşar mıyım?
°TTnet internet kurulu evimde Türknet'e geçtiğimizde bir şey değiştirmem gerekir mi (modem, kablo gibi) yoksa aynı hat üzerinden interneti alabilir miyim?
° Müşteri hizmetleri nasıl?

Şu anlık aklımdaki sorular bunlar.

Eğer önerdiğiniz bir tarife(paket) varsa yazabilirsiniz.
Benim için önemli olanlar aşağıda buna göre önerirseniz sevinirim.

° Taahhüt olmaması veya ayrıldığımda hiç bir para cezası almayacağım bir paket olmalı (en önemlisi bu)
° Fiyatı 60₺'yi geçmemesi iyi olur belki en fazla 65₺.
° AKK yüksek olursa iyi olur ama çok da önemli değil.
° İnternet hızı 8mbit'den yukarı olsa çok iyi olur.

Yukarıda da anlayacağınız gibi Türknet tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor ama daha önce duymadığım bir marka büyük sorun yaşamak istemiyorum. Yeni okullar açıldı okul dersleri ve KPSS var onun için pek uğraşacak vaktim olmaz ne kadar az zaman harcarsam iyi olur bu internet olayına.

Bu interneti çektirirken ney yapacağımı anlatan olursa sevinirim.

Herkese hayırlı gün dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmedi'm internette hep üyelikten çıkarken sıkıntı çıkarttıkları yazıyor güvenmedim firmaya ondan geçmedim. Kusura bakma biraz geç cevap verdim ama :)

Ne gibi sıkıntılar çıkardı? Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum fiyat/performans konusunda daha iyi firma yok sanırım.

Yanlış anladın sanırım bana herhangi bir sıkıntı çıkamadılar ama internette o kadar fazla kötü yorum vardı ki üye olmak dan korktum :) eğer siz kullanıyorsanız bir bilgi verir misiniz hiç sıkıntı oldu mu!

Ne yalan söyleyeyim özellikle Facebook üzerindeki yorumlardan sonra verdiğim kargoyu iptal ettirmeyi bile düşündüm fakat iyiki yapmamışım. Üye olduktan sonra kendim evrakları çıkartıp 20 TL gibi bir fiyat ödeyerek kargoya verip ana şirketlerine yolladım, Yolladıktan 3 ila 6 gün (Tam hatırlamıyorum) arasında TürkTelekom evime gelerek hattımın açık olup olmadığını kontrol ettikten sonra 1 gün içinde hattım açıldı. İlk başta bizim evin tesisatından kaynaklı sorundan dolayı internete 20 dk bağlandıktan sonra kesildi fakat aradığımda evime 3 saat içerisinde TürkTelekom'dan yetkili kişiler gelerek sorunu hallettiler. Şuan 50 mbps paketini kullanıyorum ve şuana kadar ne kesilme ve ya hız sorunu yaşadım, Önceden TTnet kullanırken 4 saate bir kesiliyordu. Kesinlikle almanızı öneririm fakat bu konuda biraz şanslıydım sanırım belki sizde sıkıntı çıkarabilir...

Yanlış yazmış olabilirsiniz sanırım ben Türknet diye bir firmadan bahsediyorum Türktelekom farklı bir firma :)

TürkNet zaten TürkTelekomun altyapısını ve servisini kullanıyor. Henhangi bişeyi yanlış yazmadım. Kurulum vb şeylerle TürkTelekom servisi ilgileniyor.

TürkNet kullanıyorum gayet iyi. 60 liraya hattınızın desteklediği maksimum hız ve 150GB kota var bunlara ilave ev telefonu için 1000 dk veriyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı