TürkNet ücret talep edebilir mi?

Yalan olmasın bu konu hakkında bilgim yok. Ama mantıken iki farklı kablolama varsa evinizde ve bağlantılar yapıldıysa kullanabilirsiniz. Eğer evinizde tek kablolama varsa ve iki farklı ISS'den aynı anda internet almak istiyorsanız sanıyorum mümkün değil. Birinden kopup diğerinden bağlanmak istiyorsanız apartmanınızda bulunan telefon kutusundaki reglet (krone) arasında geçiş yapmanız gerekir.
İngilizceniz varsa daha fazla bilgiye google arama kısmına "two different internet provider with one cable" yazarak ulaşabilirsiniz.

Yalan olmasın bu konu hakkında bilgim yok. Ama mantıken iki farklı kablolama varsa evinizde ve bağlantılar yapıldıysa kullanabilirsiniz. Eğer evinizde tek kablolama varsa ve iki farklı ISS'den aynı anda internet almak istiyorsanız sanıyorum mümkün değil. Birinden kopup diğerinden bağlanmak istiyorsanız apartmanınızda bulunan telefon kutusundaki reglet (krone) arasında geçiş yapmanız gerekir.

Birinden bağlantıyı kesip diğerin bağlantı almam mümkün mü diye düşündüm ama şöyle bir durumda var evde aktif bir hat varken benim adıma bir hat çekilmedi bana kafalarına göre sistemden aktifleştirmişler ayrıca sözleşme falan bir şeyde yok tüketici hakem heyetine şikayet etsem bir şeyler olur mu?

Evinize gelmeden bağlantıları çekmiş ve sistemden bağlantıyı kontrol edip onaylamış oluyorlar. İlkten internet sağlayıcınız ile görüşün, rapor vermesi gereken kişi vermemiştir raporunu.

Evinize gelmeden bağlantıları çekmiş ve sistemden bağlantıyı kontrol edip onaylamış oluyorlar. İlkten internet sağlayıcınız ile görüşün, rapor vermesi gereken kişi vermemiştir raporunu.

Eve gelen adamın numarası 0850 ile başlıyordu ulaşamıyorum. Yarın iptal talebini oluşturup faks çekeceğim iptal olmazsa THH'ye başvuracağım.

Geri
Yukarı