TürkNet verilecek hız 16'ya düştü

TürkNet berbat bir firma sözleşmeyi imzaladım 10 gün oldu hala kurulum için aramadılar sonra iptal ettirdim iptal ettikten sonra aradılar kuruluma gelelim diye kabul etmedim, müşteri hizmetlerine bağlanmak çok uzun sürüyor sonrasında Türk Telekom'u aradım bana 50 Mbit download ve 8 Mbit upload 113 TL veriyorlar modem ile birlikte tavsiye ederim.
TürkNet ile 2017 yılında tanıştım ve 2020 Mart ayına kadar oldukça memnun bir şekilde ve herkese tavsiye ederek kullandım. Mart ayında beni TürkNet'in YAPA altyapısına geçirdikleri zaman memnun kalmadım çünkü adsl kullanıyordum ve YAPA santraline olan uzaklığımdan dolayı verimli hız alamıyordum. Daha sonra Netspeed firmasına geçiş yaptım. Altyapımın VDSL desteklediğini Netspeed'e geçince anladım. 1 ay 35 Mbps kullandım, altyapım daha fazlasını 75-80 Mbps desteklediği için ve Netspeed paketlerinde en yüksek hız 35 Mbps olduğu için tekrar VDSL olarak taahhüt olmadığı için TürkNet'e geçiş yaptım. Şuan da yaklaşık 4 aydır VAE ( Türk Telekom) altyapısı üzerinden 80Mbps download 8 Mbps upload kullanıyorum. TürkNet'i herkese tavsiye ediyorum.
Bahsettiğiniz durum bulunduğunuz lokasyondan kaynaklanıyor olabilir. Zaten pandemi döneminde bütün ISS firmalarında yoğunluk yaşanmaktadır. Siz istiyorsunuz ki sadece benimle 7/24 ilgilenilsin. Kusura bakmayın, onlarda insan ve bizlerden bir farkı yok. Lütfen anlayış gösterin.
Konuya dönücek olursak ; daha önce bulunduğunuz lokasyonda VDSL portu boştayken altyapı sorgusu yapmış olabilirsiniz. Şuan da o port dolduğu için 16Mbps adsl olarak gösteriyor olabilir. Keşke o zaman bağlatsaydınız.

TürkNet ile 2017 yılında tanıştım ve 2020 Mart ayına kadar oldukça memnun bir şekilde ve herkese tavsiye ederek kullandım. Mart ayında beni TürkNet'in yapa altyapısına geçirdikleri zaman memnun kalmadım çünkü ADSL kullanıyordum ve yapa santraline olan uzaklığımdan dolayı verimli hız alamıyordum. Daha sonra NetSpeed firmasına geçiş yaptım. Altyapımın VDSL desteklediğini NetSpeed'e geçince anladım. 1 ay 35 Mbps kullandım, altyapım daha fazlasını 75-80 Mbps desteklediği için ve NetSpeed paketlerinde en yüksek hız 35 Mbps olduğu için tekrar VDSL olarak taahhüt olmadığı için TürkNet'e geçiş yaptım. Şu an da yaklaşık 4 aydır VAE ( Türk Telekom) altyapısı üzerinden 80Mbps download 8 Mbps upload kullanıyorum. TürkNet'i herkese tavsiye ediyorum.
Bahsettiğiniz durum bulunduğunuz lokasyondan kaynaklanıyor olabilir. Zaten pandemi döneminde bütün ISS firmalarında yoğunluk yaşanmaktadır. Siz istiyorsunuz ki sadece benimle 7/24 ilgilenilsin. Kusura bakmayın, onlarda insan ve bizlerden bir farkı yok. Lütfen anlayış gösterin.
Konuya dönecek olursak; daha önce bulunduğunuz lokasyonda VDSL portu boştayken altyapı sorgusu yapmış olabilirsiniz. Şu an da o port dolduğu için 16Mbps ADSL olarak gösteriyor olabilir. Keşke o zaman bağlatsaydınız.

Tamam pandemi dönemindeyiz anlıyorum yoğunluk olduğundan fakat benim komiğime giden aboneliği iptal ettikten sonra beni arayıp "kuruluma gelelim mi?" demeleri.

Hocam ben 444 1 444 aradım kampanyanın ismini bilmiyorum fakat kendiniz aradığınızda avantajları oluyor mesela 2 ay 25 TL indirim, antivirüs program, İngilizce kursu gibi programlar ve şu anda websitelerine baktığımda bu paket 130 TL ama ben modem ile birlikte 113 TL aldım.

Geri
Yukarı