TürkNet vs Kablonet

Bence de öyle. Hiçbir firma öyle bir şey yapamaz yahu 9 ay iptal edememek nedir. Bir şekilde bir şeyleri bilmiyorlar işte. Sen her şeyi araştırıp yapacaksın, yiyorsa iptal etmesinler. 2 günde aktif olan başvurular, 1 günde iptal olan abonelikleri biliyorum ben TurkNet'te, çevremde. Müşteri hizmetlerine ulaşanlar bile çoğu zaman anlamsız şeylerden dolayı arayıp kötülüyorlar.

Pazartesi günü Türknetin kendi resmi iptal belgesini doldurup fakslayacağım, sitede yazdığına göre en fazla 1 hafta içerisinde iptal oluyormuş, bakalım ne olacak. Türkneti kötüleme nededim ise 1, 2 aydır her gün en azından 4, 5 kere internet gidiyor gittimide minimum 15 dakika tekrar bağlantı sağlayamıyorum, kablolara kadar her şeyi yeniledim yine bir değişiklik olmadı, en son dün işimin ortasında internet kesilip 6 saat boyuncada gelmeyince kafayı yedim. Onun dışında 2016'dan beri Türknet kullanıyordum, gayet memnundum ama bu sıralar çok bozdu

Kablonetin, Türknet ile kıyaslanması çok absürt her konuda Kablonetin üstün olduğu çok açık , modem konusunda ise kendiniz almadığınız müddetçe her İSS’ de bu sorunla karşılaşırsınız tecrübelere dayanarak söylüyorum.

Kablonetin, Türknet ile kıyaslanması çok absürt her konuda Kablonetin üstün olduğu çok açık , modem konusunda ise kendiniz almadığınız müddetçe her İSS’ de bu sorunla karşılaşırsınız tecrübelere dayanarak söylüyorum.
Modemde ne gibi problemler var, önerdiğiniz bir modem var mı?

Ben herhangi bir problem var demedim sadece çekim gücü olarak aklınıza takılan birşey varsa Kablonete özel değil onu belirmek istedim daha önce Netspeed fiber kullandım altyapısı TTNET ve modemide TTNET vermişti modem evde kopmalar yapıyordu 2019 yapımı modemde böyle bir sorun olması ilginç ama şuan kablonet kullanıyorum modem ile ilgili herhangi bir sıkıntı olmadı müşteri hizmetleri çok ilgililer ayrı olarak türknet, netspeed gibi firmalar CGN havuzundan İp atıyorlar size buda gün içerisinde kısa süreli internet kopmalarına sebep oluyor bunları bilmeniz lazım. Uzun lafın kısası Kablonet şansınız varsa hiç düşünmeyin derim.
Modem önerisi biraz araştırma yapmıştım genel olarak ASUS modemler iyi dönüşler alıyor siz seçebilirsiniz ihtiyacınıza göre.

Ben herhangi bir problem var demedim sadece çekim gücü olarak aklınıza takılan birşey varsa Kablonete özel değil onu belirmek istedim daha önce Netspeed fiber kullandım altyapısı TTNET ve modemide TTNET vermişti modem evde kopmalar yapıyordu 2019 yapımı modemde böyle bir sorun olması ilginç ama şuan kablonet kullanıyorum modem ile ilgili herhangi bir sıkıntı olmadı müşteri hizmetleri çok ilgililer ayrı olarak türknet, netspeed gibi firmalar CGN havuzundan İp atıyorlar size buda gün içerisinde kısa süreli internet kopmalarına sebep oluyor bunları bilmeniz lazım. Uzun lafın kısası Kablonet şansınız varsa hiç düşünmeyin derim.

Modem önerisi biraz araştırma yapmıştım genel olarak ASUS modemler iyi dönüşler alıyor siz seçebilirsiniz ihtiyacınıza göre.
Bende Asus DSL-N16 modem var olur mu o acaba? Bayagi memnunum modemden cunku

Ben yeni süper Online'dan kurtulup (Superonline almanızı önermem) TürkNet'e geçtim 5 gün
önce . Dün saat 8'de aradılar kuracağız diye bugün hala kurmadılar internet hızına göre değerlendireceğim.

Arkadaşlar TürkNet kullanmayın, sadece şikayetvar'a bakarsanız bile ne kadar ilgisiz olduklarını görürsünüz. Müşteri hizmetleri yok, açtığınız arıza kayıtlarına otomatik saçma cevaplar veriyorlar. İnternet hızım düşük diyorum yoo değil 35 megabit iste sorun gozukmuyor burada :D diyorlar. Speedtest'te kabloyla PC'ye 35 megabit int 12 civarı ping gözüküyor LoL'de 100 altına inmedi bu akşam. Evin her yerinden internet çekiyor modemde sorun yok, ama çeken internet keyfine göre bazen 10 megabit bazen 0.1, günlerdir salondaki TV'de internete bağlansada hiçbir şey yapamıyoruz Netflix hata kodu veriyor diğer uygulamalarda aynı şekilde. Aldığımız zamandan beri çektirmedikleri dert kalmadı, TürkNet'e güvenmeyin kısa sürede pişman olacaksınız zaten.

Geri
Yukarı