TürkNet YAPA İnternet Test Sonuçları

Belirttim kendilerine sizin altyapınızdayım siz müdahale edemeyeceksiniz de kim edecek diye. Biz port değişikliği yapamıyoruz diyorlar şimdi de. Ne yapabilirim bu durum karşısında.
Port değişikliğini başka kim yapacak o zaman? Kendi altyapılarında isen, yapmak zorundalar.

Port değişikliğini başka kim yapacak o zaman? Kendi altyapılarında isen, yapmak zorundalar.
Merhaba Erdem, kusura bakma rahatsız ediyorum. Ancak 2 gündür sürekli aynı şeyleri söylüyorlar. Her seferinde diretiyorum sizin müşterinizim diye yapamıyoruz diyorlar. TurkNet'e ulaşabileceğim başka yer var mıdır bildiğiniz? Böyle sürekli aynı şeyleri söylemeyen

Merhaba Erdem, kusura bakma rahatsız ediyorum. Ancak 2 gündür sürekli aynı şeyleri söylüyorlar. Her seferinde diretiyorum sizin müşterinizim diye yapamıyoruz diyorlar. TurkNet'e ulaşabileceğim başka yer var mıdır bildiğiniz? Böyle sürekli aynı şeyleri söylemeyen
Emin değilim maalesef bu konuda. Ancak, destek kaydını kapatıp, birkaç hafta bekleyip yeni bir destek kaydı oluşturursanız, yeni bir kişinin çıkma ihtimali yüksek.

Arda bülbül, sizde süperbox vardı. Neden kullanmıyorsunuz?

Arda bülbül, sizde süperbox vardı. Neden kullanmıyorsunuz?
Superbox'u yaklaşık 1 ay kadar kullandım. Ondan sonra enişteme geri verdim. Zaten onundu. Evde 50 mbit hız alabiliyorken ona o kadar para vermenin anlamının olmayacağını düşünüyorum. Ancak eniştem gayet mutlu sabah akşam Netflix'ten 4k film izliyor :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı